• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 29738 - تاریخ انتشار : جمعه 26 بهمن 1397 - ساعت: 11:09

چاپ
حرکت مذبوحانه نوکرهای امریکا خدشه‌ای به اساس انقلاب اسلامی وارد نمی‌کند

سردار فدوی:

حرکت مذبوحانه نوکرهای امریکا خدشه‌ای به اساس انقلاب اسلامی وارد نمی‌کند


سردار فدوی گفت: حرکت‌های مذبوحانه‌ای که نوکرهای امریکا با چند واسطه اقدام می‌کنند خدشه‌ای را به اساس و مبنای انقلاب اسلامی نمی‌تواند وارد کند.

به گزارش میانخبر، سردار علی فدوی درباره اقدام اخیر تروریست‌ها در به شهادت رساندن تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: این گروه تروریستی با چند واسطه نوکری شیطان بزرگ را می‌کند.

وی بیان کرد: وقتی جمهوری اسلامی 40 سال است پوزه امریکا را به خاک مالیده به صورتی که خود امریکایی‌ها اذعان و اعتراف می‌کنند طبیعی است حرکت‌های مذبوحانه‌ای که نوکرهای امریکا با چند واسطه اقدام می‌کنند خدشه‌ای را به اساس و مبنای انقلاب اسلامی نمی‌تواند وارد کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: این حادثه مواید این است که پاسداران انقلاب اسلامی خط سرخ شهادت را که از اول بینشان وجود داشته هنوز برای پاسداری از انقلاب اسلامی وجود دارد و این روند تعطیلی ندارد.

فدوی خاطرنشان کرد: به صورت مسلم اقتدار انقلاب اسلامی قوت و توان سپاه به صورتی است که متناسب با دستوراتی که وجود دارد می‌تواند اقدامات لازم را انجام دهد.مطالب مرتبط با : حرکت مذبوحانه نوکرهای امریکا خدشه‌ای به اساس انقلاب اسلامی وارد نمی‌کند
دیدگاه شما در مورد : حرکت مذبوحانه نوکرهای امریکا خدشه‌ای به اساس انقلاب اسلامی وارد نمی‌کند

حرکت مذبوحانه نوکرهای امریکا خدشه‌ای به اساس انقلاب اسلامی وارد نمی‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ