• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 29742 - تاریخ انتشار : جمعه 26 بهمن 1397 - ساعت: 11:28

چاپ
پاسخ دندان‌شکنی در انتظار عاملان حمله تروریستی به پاسداران است/اقدامات تروریستی خللی در عزم ایران وارد نمی‌کند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

پاسخ دندان‌شکنی در انتظار عاملان حمله تروریستی به پاسداران است/اقدامات تروریستی خللی در عزم ایران وارد نمی‌کند


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نیروهای امنیتی ما و مجموعه کشور پاسخ دندان‌شکنی به این اقدامات تروریستی و گروهک‌هایی که در صدد نا امن کردن کشور هستند خواهند داد.

به گزارش میانخبر، علی نجفی‌خوشرودی طی گفت‌و گویی با خبرنگار ما ضمن تسلیت شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در عملیات تروریستی اخیر سیستان‌ و بلوچستان به هموطنان در سراسر جهان و محکوم کردن این حرکت ناجوانمردانه اظهار کرد: متاسفم به‌خاطر این‌که کشورهای مدعی مبارزه با تروریسم ضمن حمایت از چنین گروهک‌هایی در تلاش هستند عزم و اراده جمهوری اسلامی ایران را در مبارزه با تروریزم به چالش بکشانند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریزم مسمم و همواره برای مبارزه با تروریزم در کنار ملت‌های منطقه بوده است، ضمن این‌که هم زمانی این حادثه تلخ تروریستی با اجلاس ورشوی لهستان که برخی کشورهای مدعی آنجا جمع شدند بسیار قابل اهمیت و حائز توجه است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی‌و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشورهای حاضر در اجلاس فوق به این موضوع توجه کنند که ایران چه نقشی برای مقابله با تروریزم در سراسر منطقه ایفا می‌کند و نمی‌توانند با این‌گونه حرکات بر آن خللی وارد کنند.

این مسئول تصریح کرد: من امیدوار و مطمئن هستم نیروهای امنیتی ما و مجموعه کشور پاسخ دندان‌شکنی به این اقدامات تروریستی و گروهک‌هایی که در صدد نا امن کردن کشور هستند خواهند داد.

نجفی با اشاره به حضور بی‌نظیر مردم ایران اسلامی در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال گفت: یکی از مهمترین ابعاد ارزیابی این اقدامات تروریستی در مقطع زمانی کنونی این است که دشمنان نظام اسلامی در تلاشند این عظمت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را به انحراف بکشانند و افکار عمومی دنیا را از حماسه حضور باشکوه مردم دور نمایند که با این اقدامات ایزایی راه به جایی نخواهد برد و قطعا باعث انسجام هرچه بیشتر مردم، دولت و همه بخش‌های نظام خواهد شد.

وی تاکید کرد: این اقدامات تروریستی خللی در عزم جمهوری اسلامی ایران برای پیشبرد اهداف و دیپلماسی مقتدرانه خود در سطح بین‌المللی که مبتنی بر آرمان‌ها و اصول مندرج در اسناد فرادستی کشور از جمله قانون اساسی هست وارد نخواهد کرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران با اقتدار مسیر دیپلماسی خود را در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در سطح بین‌الملل دنبال خواهد کرد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : پاسخ دندان‌شکنی در انتظار عاملان حمله تروریستی به پاسداران است/اقدامات تروریستی خللی در عزم ایران وارد نمی‌کند
دیدگاه شما در مورد : پاسخ دندان‌شکنی در انتظار عاملان حمله تروریستی به پاسداران است/اقدامات تروریستی خللی در عزم ایران وارد نمی‌کند

پاسخ دندان‌شکنی در انتظار عاملان حمله تروریستی به پاسداران است/اقدامات تروریستی خللی در عزم ایران وارد نمی‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ