• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2975 - تاریخ انتشار : جمعه 17 مرداد 1393 - ساعت: 12:05

چاپ

شهردار سورک:

از ظرفیت خبرنگاران استفاده خواهیم کرد/ مردم شهردار را از جنس خودشان می دانند


ولیزاده گفت: شهرداری سورک در ادامه مسیر آبادانی شهر از همه اقشار بخصوص خبرنگاران استفاده خواهد کرد.

به گزارش میانخبر ، عیسی ولی‌زاده شهردار سورک در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: روز خبرنگار یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می‎گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند.

وی تاکید کرد: حضور اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار نقش بسزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهد نمود.

ولیزاده سه وظیفه را برای خبرنگاران ضروری دانست و گفت: نقد و نظارت، اطلاع رسانی صادقانه و شفاف، تبادل آرا و افکار در جامعه وظایفی است که خبرنگاران باید در کارهای خود به آن توجه داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: خبرنگاران بازوی مدیران شهر و شهرستان هستند که می توانیم از آنها بعنوان مشاور، راهنما و راهگشا در پیگیری و حل مشکلات شهری استفاده کنیم.

وی خبرنگاران متعهد را بهترین راهنما ، انعکاس دهنده و پیگیر مشکلات و دغدغه های مردم و انتقال آنها به مسئولان دانست.

ولیزاده با بیان اینکه خبرنگاران بعنوان منبع اطلاعاتی در مسائل اجتماعی و فرهنگی نقش بسزایی در مدیریت شهری دارند، افزود: خبرنگاران می توانند خدماتی که به شهروندان ارائه می شود را با اطلاع رسانی دقیق خود به مردم انتقال دهند.

وی تاکید کرد: شهرداری سورک در ادامه مسیر آبادانی شهر از همه اقشار بخصوص خبرنگاران استفاده خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه در گذشته شهرداری بدنبال مردم برای عقب نشینی بود ولی امروز مردم بدون انتظاری خودشان درخواست عقب نشینی می دهند بخاطر آن دانست که مردم شهردار را از جنس خودشان می دانند.

ولیزاده تعداد عقب نشینی صورت گرفته در شهر را از زمان ورودش 7 مورد عنوان کرد و گفت: 17 مورد دیگر نیز آماده عقب نشینی است که از آشتی مردم با شهرداری حکایت دارد.

وی با بیان اینکه اگر حرفی بزنم به آن عمل می کنم و در مسیر پیشرفت شهر از هیچ مدیر و مسئولی نمی ترسم، اظهار داشت: اگر مدیری در مسیر کار سنگ اندازی کند و مانع پیشرفت و آبادانی شهر شود در تریبون نماز جمعه و مساجد به مردم خواهم گفت.

وی تاکید کرد: با کمک شهروندان و نخبگانی که در شهر حضور دارند و دوست دارند شهر به آبادانی برسد سورک را به جایگاه واقعی اش می رسانیم.

شهردار سورک با اشاره به نقش اعضای شورا در مسیر پیشرفت شهر خاطر نشان کرد: در مشکلات مردم با شورا همکاری و همفکری خواهیم داشت ولی دخالت در کار شهرداری و چینش همکارانم را نمی پذیرم.

وی از برگزاری جنگ شادی ، مسابقات ورزشی و همچنین احداث سالن ورزشی در کنار ساختمان آتش نشانی شماره 2 ، احداث پارک و بازارچه توسط سرمایه گذار خبر داد و گفت: زمانی می توانیم سرمایه گذار را وارد شهر کنیم که بسترها را آماده و بروکراسی اداری را کم کرده باشیم.

وی نصب المان شهری در تقاطع جاده گهرباران با بلوار شهید بهشتی و ورودی شهر سورک در آینده نزدیک را از جمله برنامه های خود دانست و گفت: زمانی مجسمه مجسمه اسب برداشته می شود که المان جدید آماده شود که در این صورت از آن در فضای مناسب دیگری استفاده خواهد شد.

 دیدگاه شما در مورد : از ظرفیت خبرنگاران استفاده خواهیم کرد/ مردم شهردار را از جنس خودشان می دانند

از ظرفیت خبرنگاران استفاده خواهیم کرد/ مردم شهردار را از جنس خودشان می دانند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ