• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29761 - تاریخ انتشار : سه شنبه 30 بهمن 1397 - ساعت: 13:46

چاپ

قهرمان المپیکی ایران باید جراحی کند


دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: به سهراب مرادی توصیه شده که هر چه زودتر جراحی کند چون بدون این کار نمی‌تواند وزنه بزند.

به گزارش میانخبر، دکتر تورج ملک‌محمدی در مورد توصیه فدراسیون پزشکی به سهراب مرادی در خصوص انجام عمل جراحی اظهار داشت: ما روز چهارشنبه گذشته جلسه کمیسیون پزشکی تشکیل دادیم که چندین پزشک فوق تخصص در دو بخش مغز و اعصاب و همچنین توانبخشی، به علاوه مسئول کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری و سرمربی تیم ملی و همچنین دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی درآن حضور داشتند و کمیسیون با بررسی پرونده پزشکی سهراب مرادی به این نتیجه رسید که او باید حتما جراحی کند و دکتر نوروزی نیز از دکتر بنی‌جمال مسئول کمیته درمان خواست که چند پزشک را برای انجام این عمل جراحی به این وزنه‌بردار معرفی کند تا سهراب مرادی از بین آنها پزشک معالجش و بیمارستانی که می‌خواهد آنجا جراحی را انجام دهد را انتخاب کند.
وی در مورد اینکه برخی اهالی وزنه‌برداری می‌گویند بهتر است سهراب مرادی این جراحی را به بعد از المپیک موکول کند، تصریح کرد: به سهراب مرادی توصیه شده که هر چه زودتر جراحی کند چون بدون این کار نمی‌تواند وزنه بزند. روی این موضوع مطالعه شده و صلاح این وزنه‌بردار در این است که جراحی را هر چه زودتر پشت سر بگذارد.

ملک‌محمدی در پاسخ به این سوال که دوره نقاهت سهراب مرادی بعد از این جراحی چه مدتی خواهد بود؟ گفت: او یکی دو روز بعد از جراحی می‌تواند راه برود اما مسئله این است که وزنه‌برداری رشته سنگینی است و بهبود عضلات کمی زمان بر است. دوره نقاهت او حداقل سه ماه خواهد بود. این به نفع مرادی است که هر چه زودتر جراحی کند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : قهرمان المپیکی ایران باید جراحی کند
دیدگاه شما در مورد : قهرمان المپیکی ایران باید جراحی کند

قهرمان المپیکی ایران باید جراحی کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ