• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29768 - تاریخ انتشار : شنبه 04 اسفند 1397 - ساعت: 22:57

چاپ
با فوت یک نفر دیگر در جاده سورک به گهرباران مردم این جاده را برای مدتی بستند

درد دل مردم میاندورود زبانه کشید؛

با فوت یک نفر دیگر در جاده سورک به گهرباران مردم این جاده را برای مدتی بستند


عصر امروز در جاده سورک به اسلام‌آباد مقابل شرکت نکاچوب دو دستگاه پراید با هم تصادف کردند که متاسفانه در این حادثه یک نفر مرد اهل شهر سورک به نام موسی علیخانی جان خود را از دست داد.

به گزارش میانخبر، عصر امروز در جاده سورک به اسلام‌آباد مقابل شرکت نکاچوب دو دستگاه پراید با هم تصادف کردند که متاسفانه در این حادثه یک نفر مرد اهل شهر سورک به نام موسی علیخانی جان خود را از دست داد، همچنین راننده دیگر خودرو نیز مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

اهالی منطقه که به‌دلیل توجه نکردن مسئولین به ایمن سازی این جاده و همچنین تعریض پل و روشنایی مسیر شاکی بودند اقدام به بستن جاده کردند.

بعد از این اتفاق مسئولان شهرستانی با حضور در بین مردم با آنها به صحبت پرداخته و قول پیگیری و حل این موضوع را در اولین فرصت دادند.

بعد از حضور مسئولان و قول‌های داده شده مردم از داخل جاده کنار رفتند و مسیر برای عبور و مرور به شرایط عادی بازگشت.

جاده سورک به اسلام اباد چند سالی است که تعریض شده اما در بین این دو بخش پلی بر روی راه آهن وجود دارد که هنوز تعریض نشده است و نسبت به جاده دو طرف خود باریک تر است و همین موضوع در کنار نداشتن علائم کافی، نداشتن روشنایی و... باعث چندین تصادف در مدت کوتاه و کشته شدن چند نفر شده است و همین موضوع باعث عصبانیت مردم شده بود.

علی غلامیان فرماندار میاندورود در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این باره اظهار کرد: بابت این موضع همه ما ناراحت و نگران هستیم و قول دادیم ظرف مدت یک هفته تا ده روز روشنایی و علائم را در مسیر نصب کنیم.

غلامیان تصریح کرد: نصب روشنایی و علائم در دستور کار ما قرار داشت و نامه نگاری‌ها از قبل شده بود و در ادامه این روند فردا جلسه‌ای با حضور رئیس اداره راه و برق برگزار خواهیم کرد و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد همچنین بخشی از روشنایی که مربوط به شرکت نکاچوب است با هماهنگی انجام شده در این هفته انجام می‌شود.مطالب مرتبط با : با فوت یک نفر دیگر در جاده سورک به گهرباران مردم این جاده را برای مدتی بستند
دیدگاه شما در مورد : با فوت یک نفر دیگر در جاده سورک به گهرباران مردم این جاده را برای مدتی بستند

با فوت یک نفر دیگر در جاده سورک به گهرباران مردم این جاده را برای مدتی بستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ