• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29770 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 اسفند 1397 - ساعت: 16:11

چاپ
نمی‌توانیم زمان مشخصی برای بازگشایی جاده اعلام کنیم

مدیرکل بحران مازندران در بازدید از جاده رانشی میاندورود؛

نمی‌توانیم زمان مشخصی برای بازگشایی جاده اعلام کنیم


مدیرکل بحران مازندران گفت: چون زیر کار را ندیدیم، قضاوت اینکه چه مدت زمان می برد زود است، قطعا پیگیری خواهیم کرد که با سرعت و کیفیت بالایی انجام شود.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز احمدی مدیر کل بحران استان با همراهی فرماندار، بخشدار مرکزی، رئیس شورای بخش، مسئول راهداری و حمل و نقل جاده‌ای میاندورود و شورا و دهیار روستاهای سنه‌کوه و وارمی از محل رانش جاده سنه‌کوه و وارمی و دو نقطه دیگر در حال رانش در این مسیر بازدید کردند.

علی اصغر احمدی مدیرکل بحران مازندران در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: یک نقطه از راه ارتباطی که رانش کرد باعث شد مردم این روستاها نتوانند از این مسیر رفت و آمد کنند و مجبور هستند از شهرستان نکا برای رفت و آمد استفاده کنند.

احمدی بیان کرد: در داخل روستا نیز بخشی از جاده دچار رانش شده و قرار شد با هماهنگی و همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و فرماندار میاندورود بتوانیم اقدامات اجرایی لازم را انجام دهیم.

وی درباره زمان شروع و اتمام کار، گفت: دستگاه اجرایی باید کار را شروع کند و مناقصه و مزایده برگزار شود و همچنین شرایط جغرافیایی و آب و هوایی منطقه را سنجید.

احمدی با بیان اینکه مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قول داده اند که در کوتاه‌ترین زمان آن را اجرا کنند، خاطرنشان کرد: چون زیر کار را ندیدیم، قضاوت اینکه چه مدت زمان می برد زود است، قطعا پیگیری خواهیم کرد که با سرعت و کیفیت بالایی انجام شود.مطالب مرتبط با : نمی‌توانیم زمان مشخصی برای بازگشایی جاده اعلام کنیم
دیدگاه شما در مورد : نمی‌توانیم زمان مشخصی برای بازگشایی جاده اعلام کنیم

نمی‌توانیم زمان مشخصی برای بازگشایی جاده اعلام کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ