• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29771 - تاریخ انتشار : جمعه 10 اسفند 1397 - ساعت: 14:43

چاپ
مجلس شده بازار ماهی فروشان/ چه کسی دست عمارها را بسته است؟

امام جمعه میاندورود:

مجلس شده بازار ماهی فروشان/ چه کسی دست عمارها را بسته است؟


امام جمعه میاندورود گفت: مجلس شبیه بازار ماهی فروشان شده است شده بازار داد و ستد، بگیرند و بستانند، آیا واقعا مجلس جمهوری اسلامی باید اینگونه باشد؟

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به 12 اسفند سالروز آغاز جنگ شهری توسط صدام، اظهار کرد: در زمان جنگ امکانات پیشرفته دفاعی نداشتیم اما دشمن نتوانست موفقیتی کسب کند به همین دلیل سعی کرد با کشاندن جنگ به شهرها و موشک باران آن روحیه مقاومت را بشکند.

وی بیان کرد: امروز بعد از چهل سال دشمن با تحریم ظالمانه نتوانست مقاومت و پایداری ملت را بشکند و با تلاش دانشمندان به جایی رسیدیم که مقابل دشمن می‌توانیم بایستیم و مقاومت کنیم.

امام جمعه میاندورود با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت جوانان یکی از رموز موفقیت انقلاب و ماندگاری آن و عبور از سختی‌های جنگ بود.

محمدنسب با تاکید بر اینکه در مسئولیت‌های اجرایی مدیران پا به سن گذاشته جای خود را به مدیران جوان بدهند، افزود: بعضی از مسئولیت‌ها نیاز به تجربه و تخصص افراد دارد که در این مسئولیت‌ها لازم است که افراد باتجربه حضور داشته باشند و در کارهایی اجرایی نیز سپردن مسئولیت به جوانان به معنی استفاده نکردن از ظرفیت و توانمندی‌های پیشکسوتان نیست.

باید روحیه انقلابی را حفظ کنیم

وی پیرامون انقلابی‌گری در گام دوم انقلاب، گفت: ما انقلاب کردیم اما ساختار کاملا تغییر نکرد و در مسیر اگر انقلابی‌گری نباشد باعث انحراف می‌شود و باید روحیه انقلابی را حفظ کنیم.

خطیب جمعه میاندورود به 13 اسفند سالروز انعقاد معاهده پاریس و جداشدن افغانستان از ایران اشاره کرد و افزود: انگلستان همیشه برنامه‌اش این است که یا بخشی از خاک یک کشور را جدا کند و یا با اجرای برنامه‌ای سلطه خود بر کشوری را تحمیل کند و آن کشور را وابسته کند و برجام معاهده‌ای است که زمینه را برای نفوذ بیگانه فراهم می‌کند.

محمدنسب با بیان اینکه مازندران قطب کشاورزی و گردشگری است، تصریح کرد: با وجود ظرفیت‌های فراوان؛ بیکاری مازندران با استان‌های دیگر برابری می‌کند که به بی‌مدیریتی برمی‌گردد.

آب‌بندان‌ها احیا شوند

وی در ادامه اظهار کرد: امسال شرایط بارش خوب بوده اما باید خود را آماده زمان خشکسالی کرد و برای این موضوع باید آب بندان‌ها احیا شوند تا از هدر رفت آب جلوگیری شود.

محمدنسب با بیان اینکه به سردار سلیمانی گفتم چرا وقتی موشط نقطه زن درست می‌کنیم سوریه را می‌زنیم چطور نمی‌توانیم موشک نقطه زن درست کنیم که اخلال‌گران اقتصادی را بزنیم، افزود: اشک از چشمان سردار سلیمانی جاری شد و گفت که دست ما را بسته‌اند و تا کوچکترین اتفاقی می‌افتد، می‌افتد روی نیروهای سپاه.

خطیب جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: چرا و چه کسی دست عمارها و مالک اشترها را می‌بندد، یا قوه مقننه با وضع قانون می‌بندد یا مجریه یا قضاییه.

مجلس شده بازار ماهی فروشان

وی تاکید کرد: بخش زیادی از مشکلات کشور به سوء مدیریت‌ها برمی‌گردد و دلمان خوش است که یک سلطان سکه را گرفتیم و اعدام کردیم اما سلطان خودرو، سلطان واردات و صادرات و سلطان بازارهای دیگر چه کسی است.

محمدنسب با تاکید بر اینکه مجلس هم موظف است هم قانون وضع کند و هم ناظر بر اجرای قانون باشد، گفت: مجلس ما آن‌طور که باید روحیه انقلابی داشته باشد ندارد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در سال آینده، خاطرنشان کرد: مجلس شبیه بازار ماهی فروشان شده است شده بازار داد و ستد، بگیرند و بستانند، آیا واقعا مجلس جمهوری اسلامی باید اینگونه باشد؟

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه شما نماینده و وکیل ملت هستید یا وکیل دولت یا خودتان، بیان کرد: پایان سال است حداقل یک علی برکت الله هم در مجلس برای سفره مردم گفته شود که در روزهای پایانی مردم کاری از شما دیده باشند.مطالب مرتبط با : مجلس شده بازار ماهی فروشان/ چه کسی دست عمارها را بسته است؟
دیدگاه شما در مورد : مجلس شده بازار ماهی فروشان/ چه کسی دست عمارها را بسته است؟

مجلس شده بازار ماهی فروشان/ چه کسی دست عمارها را بسته است؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ