• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29802 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 اسفند 1397 - ساعت: 10:46

چاپ
ذخیره آب سد شهید رجایی مطلوب نیست/ آب‌دهی نرمالی برای کشاورزان میاندورودی نخواهیم داشت

رئیس امور آب ساری و میاندورود:

ذخیره آب سد شهید رجایی مطلوب نیست/ آب‌دهی نرمالی برای کشاورزان میاندورودی نخواهیم داشت


رئیس امور آب ساری و میاندورود گفت: وضعیت ذخیره آب در پشت سد شهید رجایی در حال حاضر 76 میلیون متر مکعب است و این مقدار در این موقع از سال وضعیت خوبی نیست.

به گزارش میانخبر، جواد طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: وضعیت ذخیره آب در پشت سد شهید رجایی در حال حاضر 76 میلیون متر مکعب است و این مقدار در این موقع از سال وضعیت خوبی نیست.

وی درباره تامین آب کشاورزان میاندورودی، گفت: با وجود نامطلوب بودن ذخیره آب اما می‌توانیم آب کشاورزی میاندورودی‌ها را تامین کنیم.

رئیس امور آب ساری و میاندورود، خاطرنشان کرد: با وجود اینکه درصدد تامین آب کشاورزان میاندورودی هستیم اما کشاورزان هم باید صرفه جویی داشته باشند و با ما همکاری کنند.

طوسی تصریح کرد: تامین آب کشاورزی مردم میاندورود برای ما با این حجم ذخیره آب سخت است و لازمه‌اش همکاری همه کشاورزان، جهاد کشاورزی ونمایندگان آب بندان‌ها است.

وی افزود: قطعا در فصل کشاورزی آب‌دهی نرمال نخواهیم داشت چون از 162 میلیون متر مکعب حجم کل سد باید حداقل120 یا 130 میلیون متر مکعب آب داشته باشیم تا بتوانیم به‌صورت نرمال آب‌دهی داشته باشیم.

طوسی با بیان اینکه تا پایان فروردین برای آب‌گیری فرصت داریم، گفت: امیدواریم با بارندگی‌هایی که به وقوع می‌پیوندد وضعیت ذخیره آب بهتر شود تا بتوانیم بدون مشکل آب کشاورزان را تامین کنیم.مطالب مرتبط با : ذخیره آب سد شهید رجایی مطلوب نیست/ آب‌دهی نرمالی برای کشاورزان میاندورودی نخواهیم داشت
دیدگاه شما در مورد : ذخیره آب سد شهید رجایی مطلوب نیست/ آب‌دهی نرمالی برای کشاورزان میاندورودی نخواهیم داشت

ذخیره آب سد شهید رجایی مطلوب نیست/ آب‌دهی نرمالی برای کشاورزان میاندورودی نخواهیم داشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ