• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29804 - تاریخ انتشار : شنبه 18 اسفند 1397 - ساعت: 18:23

چاپ
اعزام 600 نفر از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

اعزام 600 نفر از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از اعزام 600 نفر از به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در آئین بدرقه کاروان راهیان نور به خبرنگار ما، گفت: 600 نفر در قالب 11 اتوبوس و تعدادی ماشین شخصی از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

وی بیان کرد: اردوی راهیان نور از اردوهای سیاحتی و زیارتی کشور است و پیوند دهنده نسل‌های اول و دوم انقلاب با نسل های سوم و چهارم و بنا به تاکید مقام معظم رهبری، سنتی ستودنی و با برکت است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خاطرنشان کرد: نقش بسیجیان در پاسداشت ارزش‌های انقلاب، سنگین‌تر از دوره بعد از انقلاب و دفاع مقدس است و باید تفکر بسیجی در جامعه اشاعه شود.

اصغری با بیان اینکه اردوهای راهیان نور نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان دارد، افزود: آشنایی با رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، بازخوانی وصیت نامه‌ها و خاطرات شهدا و چگونگی انجام عملیات‌های این دوران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور است.

وی با اشاره به استقبال بسیار خوب جوانان و نوجوانان برای حضور در کاوران راهیان نور، افزود: راهیان نور، پیام رسانان و انتقال دهندگان واقعی ارزش‎های شهدا به نسل جوان و آیندگان انقلاب اسلامی بوده که در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن یکی از ابزارهای مقابله محسوب می‌شوند.مطالب مرتبط با : اعزام 600 نفر از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور
دیدگاه شما در مورد : اعزام 600 نفر از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور

اعزام 600 نفر از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ