• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 29808 - تاریخ انتشار : یکشنبه 19 اسفند 1397 - ساعت: 11:38

چاپ
شهربانو امانی: عادت ندارند نتیجه رأی را بپذیرند/ قالیباف فکر می‌کند سوت انتخابات ۹۸ به صدا درآمده

شهربانو امانی: عادت ندارند نتیجه رأی را بپذیرند/ قالیباف فکر می‌کند سوت انتخابات ۹۸ به صدا درآمده


عضو شورای شهر تهران گفت: فکر می‌کنند که سوت شروع انتخابات 98 به صدا درآمده و سعی در استفاده از فرصت به وجود آمده هستند، چرا که بخشی از جریان سیاسی عادت ندارند تا نتیجه رأی را بپذیرند.

به گزارش میانخبر، شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران که همین چند روز پیش صبرش از انتقادات قالیباف لبریز شد و تمام توانش را برای حمله به قالیباف جمع کرد، ظاهرا از آن حملات راضی نشده و بار دیگر با روزنامه آرمان گفتگو کرده و مجددا به شهردار سال های 84 تا 96 پایتخت که به اعتراف خود اصلاح طلبان تهران در زمان وی به تهران جدید تبدیل شد، حمله کرده است. به احتمال زیاد ریشه عصبانیت این خانم اصلاح طلب انتقادهای قالیباف نیست بلکه علت اصلی خدمات آن 12 سال است که امروز اصلاح طلبان شورا و سه شهردار منتخبشان در یک سال و نیم عمر شورای پنجم، توان رقابت در خدمت به مردم را ندارند و اصطلاحا «از کوره در می روند». همان طور که یکی از فعالان همین جریان مشکل را از قالیباف می دانست که کارش را از نماز صبح آغاز می کرد و تا 11 شب مشغول به فعالیت بود.

بخش های مهم اظهارات وی را در ادامه خواهید خواند:

*این حق شهروندی آقای قالیباف است که به دولت انتقاد دارد منتها کاش تریبونی که در اختیار او قرار مي‌گرفت به صورت آزادانه و برابر در اختیار همه قرار گیرد و منتقدان امروز باید همان زمانی هم که در قدرت بودند انتقادات را می‌پذیرفتند.

*برخی از افراد به ویژه طیف آقای قالیباف انتقاد به دولت را در آستانه ایام نوروز آغاز کردند چرا که تصورشان آن است که از این فرصت ضمن تطهیر و دفاع از کارنامه عملکرد 12ساله خودشان در شهرداری تهران، با نقد از دولت مستقر به اهدافشان برسند.

*فکر می‌کنند که سوت شروع انتخابات 98 به صدا درآمده و سعی در استفاده از فرصت به وجود آمده هستند، چرا که بخشی از جریان سیاسی عادت ندارند تا نتیجه رأی را بپذیرند.

بیشتر بخوانید:
اگر زنان به ورزشگاه بیاییند، آشغال‌ها را جمع می‌کنند
قالیباف پوپولیسم، اهل دادن امتیاز به افراد و ایجاد شبکه رانت هست
آیت الله هاشمی مثل یک لنگر درون سیستم بود

*رای دولت دوم آقای روحانی بیشتر شد و همانطور که خودشان هم می‌دانند این رأی را مدیون اصلاح‌طلبان هستند. همان‌گونه که آقای روحانی مطرح کردند که اصلاح‌طلبان شریک دولت هستند نه حامی دولت.

*ظریف یکی از کاردان‌ترین دیپلمات‌های بین‌المللی است و استعفای او به هیچ عنوان سیاسی نبود چرا که در ارتباط با حفظ جایگاه و کیان سیاست خارجی کشور بود که در همان راستا حتی منتقدان ایشان هم به نوعی از وزیر خارجه عذرخواهی و به حمایت از ایشان پرداختند.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : شهربانو امانی: عادت ندارند نتیجه رأی را بپذیرند/ قالیباف فکر می‌کند سوت انتخابات ۹۸ به صدا درآمده
دیدگاه شما در مورد : شهربانو امانی: عادت ندارند نتیجه رأی را بپذیرند/ قالیباف فکر می‌کند سوت انتخابات ۹۸ به صدا درآمده

شهربانو امانی: عادت ندارند نتیجه رأی را بپذیرند/ قالیباف فکر می‌کند سوت انتخابات ۹۸ به صدا درآمده تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ