• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 29809 - تاریخ انتشار : یکشنبه 19 اسفند 1397 - ساعت: 11:39

چاپ
نمایش خنده‌دار شبکه‌های معاند با سرمایه‌گذاری غرب/ ضرب شصتی که نیروهای امنیتی ایران به سیا و موساد نشان دادند

نمایش خنده‌دار شبکه‌های معاند با سرمایه‌گذاری غرب/ ضرب شصتی که نیروهای امنیتی ایران به سیا و موساد نشان دادند


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تشریح ابعاد امنیتی مستند ایستگاه پایانی دروغ گفت: وزرات خارجه باید وظیفه ذاتی خودش را انجام دهد و اسیر فضای مجازی یا اسیر دشمن نشود و کلماتی هم به زبان نیاورد که باعث شود افشا چهره حامیان آمدنیوز و این اقدام بزرگ و عظیم در سطح بین المللی کم رنگ جلوه کند.

به گزارش میانخبر، ابوالفضل حسن بیگی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به نفوذ دستگاه های امنیتی فرانسه به امور داخلی ایران گفت: از آغاز پیروزی انقلاب همواره شاهدیم که سرویس های بیگانه اعم از آمریکا، انگلیس، اروپا، اسرائیل و دیگران نسبت به پیروزی انقلاب به شدت عصبانی هستند و از همان زمان هم همه تلاش خودشان را برای ساقط کردن جمهوری اسلامی ایران بکار بردند.

 

وی اظهار داشت: غربی ها از ابزارهای گوناگونی در جهت ساقط کردن جمهوری اسلامی ایران استفاده می کنند و در طی چهل سال گذشته شاهدیم که هرگز به هدفشان نرسیدند، البته در این راستا لطمه ها و صدمه های زیادی مخصوصاً در دوران هشت سال تجاوز صدام به ایران زدند که جمهوری اسلامی با معضلات گوناگونی مواجه شد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: غربی ها طی حدود یک دهه گذشته در همه زمینه ها اعم از ترور، کودتا، جنگ نا امید شده و نهایتاً با جنگ نرم وارد صحنه شدند.

 

حسن بیگی ادامه داد: رهبری هم همواره نسبت به این قضیه به مسئولین و مردم هشدار دادند و همه را آگاه کردند که جنگ نرم به سراغ ایران آمده است.

 

وی خاطر نشان کرد: یکی از این اقدامات حضور نفوذی ها در جایگاه های مختلف بود؛ از سوی دیگر هم در کنار نفوذ با راه اندازی شبکه های گوناگون هم در شبکه مجازی و هم در تلوزیزیون و صدا و سیما اقداماتی را انجام دادند، تا در مواقع مختلف بتوانند اقداماتی را علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دهند که یکی از مهم ترین و بزرگترین حملاتشان فتنه 88 بود.

 

نماینده مردم دامغان در مجلس ابراز داشت: آن ها بعد از آن ضربه ای که خوردند و فروپاشی ای که در نفوذی ها بوجود آمد، مجدداً با یارگیری و شبکه های جدید تلاش کردند تا مجدداً اقداماتی را انجام دهند و با حضور ترامپ امیدوار شدند که می توانند گاز انبری عمل کنند و ضربات سنگینی به ایران وارد کنند.

 

ابوالفضل حسن بیگی در ادامه اشاره کرد: یکی از شبکه ها آمدنیوز بود که غربی ها فرزند یکی از آقایانی که سال های سال در کشور مسئولیت داشت و به نوعی در جمع هنرمندان و در جمع فرهیختگان حضور و محبوبیت داشت، شکار کردند و به خارج از کشور بردند و آموزش های مختلفی به او دادند.

 

وی تصریح کرد: غربی ها تلاش کردند که فرد منتخبشان در بین جوان ها ، فرهیختگان و هنرمندان جا باز کند که در این زمینه هم با شکست مواجه شدند؛ اوج کارشان در دهه فجر بود و شعار می دادند، جمهوری اسلامی چهلمین سال پیروزی خود را نخواهد دید.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اذعان کرد: در این راستا نیروهای امنیتی مثل وزارت اطلاعات، حفاظت اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی، ارتش و ابزار های گوناگونی که در زمینه جنگ نرم با دشمن مقابله می کنند، خوشبختانه از اقتدار بالا و امکانات بسیار خوبی که به دست جوان ها و فرهیختگان و دانشمندان تولید شده است، توانسته‌اند با دشمن مقابله کنند تا جایی که همزمان در همه مراکز از جمله زم و آمد نیوز حضور فعال و خوبی داشتند.

 

حسن بیگی با اشاره به نقشه شوم دشمن برای سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: از آن جایی که این بحران یعنی طراحی در 22 بهمن خنثی شد، امروز نیروهای امنیتی به این جمع بندی رسیدند که قدرت خودشان را به جهان نشان دهند.

 

ضرب شصت نیروهای امنیتی ایران به سیا و موساد

وی تاکید کرد: با نشان دادن صحنه هایی از شنود، حضور نیروهای امنیتی در کنار روح الله زم و گروه های دیگر در حقیقت یک ضربه شصتی به موساد، سیا و سازمان های امنیتی اروپا و انگلیس بود که نشان داد جمهوری اسلامی یک تنه با شما می جنگد و این قدرت امنیتی و قدرت اطلاعاتی جمهوری اسلامی می تواند با شما مقابله کند.

 

نماینده مردم دامغان در مجلس افزود: از طرفی هم همه مردم ایران متوجه شده اند که آن ها یک گروه منزوی شده و ضعیفی هستند که فقط از طریق پول و امکانات آمریکایی ها، انگلیسی ها و اروپایی ها شو بازی می کنند.

 

حسن بیگی با اشاره به اظهارت بهرام قاسمی، سخنگوی سابق وزارت خارجه مبنی بر اینکه "ما با دوربین و مستند فیلم کار نمی کنیم" گفت: وزارت امور خارجه در قبال ارتباطات جمهوری اسلامی در سطح بین الملل یک سری وظایف ذاتی دارد و از طرفی هم وظیفه تامین و مراقبت از منافع ملی و همچنین اقتدار بین المللی ایران را دارد.

 

وی تصریح کرد: وزارت امور خارجه باید در راستای مصوبات شورای عالی امنیت ملی حرکت کند، هر سخنی که فارغ از مصوبات شورای عالی امنیت ملی مطرح شود به نفع کشور نیست و می تواند به پرستیژ ما در سطح بین المللی لطمه وارد کند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ابراز داشت: ابزار امروز در دنیا هم صوتی و تصویری است و هم فیزیکی، لذا همه دنیا از این ابزار استفاده می کنند؛ ایران هم از این ابزار استفاده کرده است و اگر نیروهای امنیتی مراقب نباشند شاید بسیاری از کارکنان و سفارتخانه های ایران در کشورهای خارجی آسیب و لطمه ببیند.

 

حسن بیگی خاطر نشان کرد: نیروهای امنیتی وظیفه ذاتی خودشان را انجام می دهند و از کسی دستور نمی‌گیرند و وظایف ذاتی هم شفاف و ماموریت ها روشن است و کسی نمی تواند نسبت به نیروهای امنیتی امر و نهی داشته باشد.

 

وی در پایان گفت: وزرات خارجه هم باید وظیفه ذاتی خودش را انجام دهد و اسیر فضای مجازی یا اسیر دشمن نشود و کلاماتی هم به زبان نیاورد که باعث شود افشا چهره حامیان آمدنیوز و این اقدام بزرگ و عظیم در سطح بین المللی کم رنگ جلوه کند.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : نمایش خنده‌دار شبکه‌های معاند با سرمایه‌گذاری غرب/ ضرب شصتی که نیروهای امنیتی ایران به سیا و موساد نشان دادند
دیدگاه شما در مورد : نمایش خنده‌دار شبکه‌های معاند با سرمایه‌گذاری غرب/ ضرب شصتی که نیروهای امنیتی ایران به سیا و موساد نشان دادند

نمایش خنده‌دار شبکه‌های معاند با سرمایه‌گذاری غرب/ ضرب شصتی که نیروهای امنیتی ایران به سیا و موساد نشان دادند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ