• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29813 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اسفند 1397 - ساعت: 19:41

چاپ
دشمنان داخلی کسانی هستند که می‌گویند مرگ بر آمریکا بگویید اما بچه هایشان آمریکا زندگی می‌کنند

در جلسه شورای اداری میاندورود مطرح شد؛

دشمنان داخلی کسانی هستند که می‌گویند مرگ بر آمریکا بگویید اما بچه هایشان آمریکا زندگی می‌کنند


ما دو دشمن داریم یک دشمن خارجی که با ابزار تحریم در حال دشمنی است و یک دشمن داخلی که ابزار دستش قرار دارد و می‌گویند مرگ بر آمریکا بگوید اما بچه هایشان در آمریکا زندگی می‌کنند.

به گزارش میانخبر، علی غلامیان در جلسه شورای اداری میاندورود با تشکر از همه مدیرانی در سال جاری در شهرستان برای خدمت به مردم تلاش داشتند، بیان کرد: از نمایندگان مجلس نیز برای پیگیری تعریض جاده گهرباران تشکر می کنم.

فرماندار میاندورود با تاکید بر اینکه تامین کالای اساسی مردم در شب عید برای ما مهم است، تصریح کرد: روزی سه تن مرغ در سطح شهرستان در حال توزیع است.

وی درباره تامین میوه شب عید، گفت: سه تن سیب برای میاندورود در نظر گرفته شده است که در شهرستان توزیع خواهد شد.

غلامیان درباره استقرار ادارات در میاندورود، اظهار کرد: اگر مکان برای استقرار داشته باشیم قول می‌دهیم تمام ادارات را در شهرستان مستقر کنیم.

حجت الاسلام رضا محمدنسب نیز در این جلسه با اشاره به مناسبت‌های ماه رجب، بیان کرد: ماه رجب ماه خودسازی و مقدمه‌ای برای ورود به ماه مبارک رمضان است.

امام جمعه میاندورود، گفت: برنامه اعتکاف در پیش است و مسئولان شهرها و روستاها آمادگی برای اجرای این برنامه را داشته باشند.

فرهنگ استفاده از ظروف یکبار مصرف تغییر کند

وی با بیان اینکه در روزهای پایانی سال حمایت از کالای ایرانی هستیم، افزود: انتظار این بود که مسئولان کلان کشور برای حمایت از کالای ایرانی بیشتر تلاش می‌کردند.

محمدنسب، خاطرنشان کرد: استانی هستیم که قطب کشاورزی و گردشگری است اما چیزی که نصیب ما می‌شود زباله است، بازارچه‌های مناسب هم نداریم.

وی با انتقاد از مصرف بیش از اندازه از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، گفت: تا زمانی که فرهنگ استفاده از ظروف یک بار مصرف را تغییر ندهیم وضعیت ما همین است.

محمدنسب با بیان اینکه تولیدات کشاورزی مازندران عمده آن برنج و مرکبات است اما در زمان برداشت این محصولات واردات آزاد می‌شود و سودش را دلالان می‌برند و همچنین در سال جاری سه هزار هکتار از شالیزارهای میاندورود به‌دلیل کم آبی کشت نشد، تصریح کرد: در سال جاری در میاندورود نتوانستیم آن اندازه که اشتغال از دست دادیم شغل ایجاد کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود به گرانی‌های بازار انتقاد کرد و افزود: ما دو دشمن داریم یک دشمن خارجی که با ابزار تحریم در حال دشمنی است و یک دشمن داخلی که ابزار دستش قرار دارد و می‌گویند مرگ بر آمریکا بگوید اما بچه هایشان در آمریکا زندگی می‌کنند.

محمدنسب با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری، تاکید کرد: همه تلاش کنیم تا بتوانی به کسانی که از وضعیت مالی مناسبی برخوردار نیستند در روزهای پایانی سال کمک شود.

کمیته امداد در زمینه اشتغال کمک دولت است

سیدسلیم سیدی در این جلسه با بیان اینکه کمیته امداد دومین نهاد تشکیل شده بعد از انقلاب است، بیان کرد: امروز کمیته امداد در 33 سر فصل مهم ارائه خدمت می‌کند.

رئیس کمیته امداد میاندورود، گفت: پرداخت معیشت برای ما افتخار نیست اما کمک به ایجاد اشتغال افتخار ما است و در بخش اشتغال کمک دولت هستیم.

سیدی از اعزام 150 خانوار سفر اولی به مشهد مقدس خبر داد و گفت: با همکاری اموزش و پرورش فرهنگ صدقه دادن و کمک در مدارس آموزش و ترویج می‌شود.

سیدمحمود هادیان نیز با اشاره به برنامه پاکسازی معابر و خیابان‌های سطح شهرستان با کمک شوراها و دهیاران و مدیران شهرستان در 25 اسفند، بیان کرد: 10 هزار کیسه زباله تهیه شده و بین دهیاری‌ها توزیع می‌شود.

رئیس محیط زیست میاندورود با اشاره به ورود مسافران و آغاز به کار طرح‌های ساحلی، گفت: دو شناگاه و طرح میاندورود نیاز به ساماندهی دارند تا به وضعیت مطلوبی برسند.

اسدی رئیس بنیاد شهید میاندورود نیز با بیان اینکه 22 اسفند زنگ ایثار و شهادت در روستای دارابکلا نواخته می‌شود، اظهار کرد: مراسم افتتاح گلزار شهدا در روستای ماکران و اسرم و همچنین غبارروبی گلزار شهدا روز پنج شنبه 23 اسفند برگزار می‌شود.

اسدی تصریح کرد: مراسم پدران آسمانی نیز 28 اسفند در روستای دارابکلا برگزار خواهد شد.مطالب مرتبط با : دشمنان داخلی کسانی هستند که می‌گویند مرگ بر آمریکا بگویید اما بچه هایشان آمریکا زندگی می‌کنند
دیدگاه شما در مورد : دشمنان داخلی کسانی هستند که می‌گویند مرگ بر آمریکا بگویید اما بچه هایشان آمریکا زندگی می‌کنند

دشمنان داخلی کسانی هستند که می‌گویند مرگ بر آمریکا بگویید اما بچه هایشان آمریکا زندگی می‌کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ