• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29821 - تاریخ انتشار : شنبه 25 اسفند 1397 - ساعت: 19:00

چاپ
اجرای طرح پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهرستان میاندورود

اجرای طرح پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهرستان میاندورود


صبح امروز در راستای ایجاد فضایی زیبا و نه به زباله، طرح پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهرستان میاندورود با حضور غلامیان فرماندار میاندورود و بخشدار مرکزی، شهردار و اعضای شورای شهر سورک ، و مدیران دستگاه‌های اجرایی در ورودی شهرستان اجرا شد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز در راستای ایجاد فضایی زیبا و نه به زباله، طرح پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهرستان میاندورود با حضور غلامیان فرماندار میاندورود و بخشدار مرکزی، شهردار و اعضای شورای شهر سورک ، و مدیران دستگاه‌های اجرایی در ورودی شهرستان اجرا شد.

علی غلامیان در حاشیه این برنامه در گفت‌وگویی اظهار کرد: وجود زباله در حاشیه جاده‌ها تمام زیبایی‌های یک شهرستان را زیر سوال می‌برد.

فرماندار میاندورود بیان کرد: سعی می‌کنیم شهرستانی زیبا و عاری از زباله را برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده کنیم همچنین مسافران هم باید در استفاده از منابع طبیعی شهرستان همکاری زیست محیطی لازم را داشته باشند.

سیدمحمود هادیان رئیس محیط ریست میاندورود نیز گفت: این برنامه با حضور سازمان‌های مردم نهاد و آحاد مردم در جهت پاکسازی ورودی و خروجی شهرستان انجام شد.

هادیان تصریح کرد: در هیمن راستا 10 هزار نایلون زباله در طی چند روز پایانی سال و روز طبیعت بین گردشگران و مردم بومی توزیع خواهد شد تا بتوانند با حفظ محیط زیست و گفتن نه به زباله در حفظ و نگهداری محیط زیست مشارکت کنند.

وی با اشاره به فروش ماهی قرمز در روزهای پایانی سال، خاطرنشان کرد: خرید و فروش لاک‌پشت و قورباغه غیر قانونی است و تیم گشت و کنترل در تمام حوزه‌‎های استحفاظی برقرار است.مطالب مرتبط با : اجرای طرح پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهرستان میاندورود
دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهرستان میاندورود

اجرای طرح پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهرستان میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ