• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29822 - تاریخ انتشار : دوشنبه 27 اسفند 1397 - ساعت: 16:11

چاپ
مفقود شدن یک جوان و قطع راه ارتباطی بخش گهرباران به مرکز شهرستان

آخرین وضعیت میاندورود از زبان بخشداران:

مفقود شدن یک جوان و قطع راه ارتباطی بخش گهرباران به مرکز شهرستان


بخشدار مرکزی میاندورود، گفت: متاسفانه شب گذشته به‌دلیل بارندگی و افزایش آب رودخانه دارابکلارود یک نفر که سوار بر ماشین در حال عبور از رودخانه بود گرفتار سیلاب شد و هنوز جنازه این فرد پیدا نشده است و تیم‌های هلال احمر در حال جست‌وجو هستند.

به گزارش میانخبر، حجر عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: براثر بارندگی شب گذشته که همچنان ادامه دارد شاهد آبگرفتگی در سطح شهر سورک و روستاهای بخش مرکزی بودیم.

وی بیان کرد: به‌دلیل ورود حجم زیاد آب به داخل مسکن مهر سورک، با هماهنگی‌های انجام شده و با همکاری شهرداری سورک با استفاده از کیسه‌های شن و ایجاد دیواره، مسیر آب تغییر داده شد تا خسارتی و به شهروندان وارد نشود اما عبور خودروها در مسیر میاندورود به نکا به‌دلیل حجم بالای آب، با کندی انجام می‌شود.

بخشدار مرکزی میاندورود، خاطرنشان کرد: متاسفانه شب گذشته به‌دلیل بارندگی و افزایش آب رودخانه دارابکلارود یک نفر که سوار بر ماشین در حال عبور از رودخانه بود گرفتار سیلاب شد و هنوز جنازه این فرد پیدا نشده است و تیم‌های هلال احمر در حال جست‌وجو هستند.

عسکری تصریح کرد: در دیگر روستاها آب‌گرفتگی داریم اما خسارت چندانی به خانه‌ها گزارش نشده است، البته هنوز نمی‌توان حجم خسارات را برآورد کرد و باید منتظر پایان بارش باران و پایین آمدن آب باشیم.

وی افزود: در روستای دارابکلا گاز چند مرغداری قطع و برای آنها سوخت جایگزین فرستاده شد.

عسکری تصریح کرد: جاده روستاهای بالادست به‌دلیل رانش زمین و افتادن درخت در داخل جاده قطع شد و تیم‌های حاضر در حال بازگشایی مسیر هستند.

حنیف سورکی‌آزاد بخشدار گهرباران نیز با اشاره به طغیان رودخانه شرشری، اظهار کرد: در مسیر جاده پنبه چوله آب از روی پل می‌گذرد و رفت و آمد در این مسیر امکان پذیر نیست البته با اعزام دو بیل مکانیکی چوب‌های پرس شده زیر پل را خارج کردیم.

سورکی‌آزاد تصریح کرد: به‌دلیل ورود آب‌های سطحی و روان، چهار راه ورکلا مسدود است و راه دسترسی اهالی گهرباران به مرکز شهرستان قطع شده است.

وی افزود: در حال حاضر تنها راه عبور و مرور مردم گهرباران از مسیر روستای سوته است.

سورکی‌آزاد با بیان اینکه برای جلوگیری از ورود آب رودخانه نکا به روستای بزمین‌آباد یک دستگاه لودر فرستادیم، گفت: با ایجاد سد موقتی در حال حاضر مانع ورود آب به داخل روستا شدیم.

بخشدار گهرباران خاطرنشان کرد: بیشترین آب‌گرفتگی در حال حاضر در روستای ورکلا اتفاق افتاد و هنوز خسارت شدیدی گزارش نشده است.مطالب مرتبط با : مفقود شدن یک جوان و قطع راه ارتباطی بخش گهرباران به مرکز شهرستان
دیدگاه شما در مورد : مفقود شدن یک جوان و قطع راه ارتباطی بخش گهرباران به مرکز شهرستان

مفقود شدن یک جوان و قطع راه ارتباطی بخش گهرباران به مرکز شهرستان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ