• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29823 - تاریخ انتشار : دوشنبه 05 فروردین 1398 - ساعت: 09:42

چاپ
راه‌های ارتباطی به سنه‌کوه و وارمی مسدود است/ تخریب کامل سردهنه‌ها و زیرسازی‌ها

رئیس شورای اسلامی سنه‌کوه:

راه‌های ارتباطی به سنه‌کوه و وارمی مسدود است/ تخریب کامل سردهنه‌ها و زیرسازی‌ها


رئیس شورای اسلامی سنه‌کوه گفت: راه ارتباطی سنه‌کوه و وارمی هم از سمت مرکز شهرستان و هم از سمت هزار جریب نکا مسدود شده است.

به گزارش میانخبر، نادر غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: راه روستای سنه‌کوه و وارمی در منطقه بالادست شهرستان میاندورود که به‌دلیل رانش زمین قبل از وقوع سیل اخیر مسدود شده بود با کارهای ابتدایی و اولیه انجام شده بازگشایی شد اما عبور و مرور به سختی انجام می‌شد و هر لحظه امکان مسدود شدن وجود داشت.

وی بیان کرد: به‌دلیل مسدود شدن جاده مسیر اصلی، مردم روستا مجبور شدند برای رفت و آمد از جاده فرعی که به هزار جریب نکا متصل بود استفاده کنند اما این جاده در بارندگی اخیر به کلی مسدود شد و همچنین امکان عبور از جاده رانشی قبل از روستا با آغاز بارندگی امروز دیگر وجود نخواهد داشت.

رئیس شورای روستای سنه‌کوه، خاطرنشان کرد: در بارندگی اخیر چند نقطه از جاده بین سنه‌کوه و وارمی رانش کرد که رفت و آمد مردم این روستا و کشاورزان سنه‌کوهی را با مشکل روبرو کرده است.

غلامی با اشاره به شدت سیل اخیر، گفت: بر اثر طغیان روخانه زارم رود تمام سردهنه‌های زمین‌های شالیزاری از بین رفت و همچنین مسیر کانال هدایت آب نیز خسارت زیادی دیده و نیاز سریعی به رسیدگی دارند چون زمان کشاورزی فرارسیده است.

وی درباره خسارت وارد شده به روستا و زمین‌های کشاورزی، اظهار کرد: سیل به زمین‌های شالیزاری خسارت زیادی وارد کرد و حتی بعضی از زمین‌ها از بین رفتند و چندین زمین در اطراف روستا دچار رانش شدند و همچنین بر اثر شدت بارش زیرسازی‌های جاده داخل روستا هم از بین رفت.

رئیس شورای اسلامی سنه‌کوه تاکید کرد: مردم این دو روستا نیاز جدی به بازگشایی جاده ارتباطی خود دارند و باید هر چه سریع‌تر اقدامات لازم برای بازگشایی مسیر انجام شود.مطالب مرتبط با : راه‌های ارتباطی به سنه‌کوه و وارمی مسدود است/ تخریب کامل سردهنه‌ها و زیرسازی‌ها
دیدگاه شما در مورد : راه‌های ارتباطی به سنه‌کوه و وارمی مسدود است/ تخریب کامل سردهنه‌ها و زیرسازی‌ها

راه‌های ارتباطی به سنه‌کوه و وارمی مسدود است/ تخریب کامل سردهنه‌ها و زیرسازی‌ها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ