• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29824 - تاریخ انتشار : دوشنبه 05 فروردین 1398 - ساعت: 11:55

چاپ
سیل سال 78 برای ما درس نشده بود/ برای جبران خسارات کار مقطعی انجام نشود

رئیس شورای بخش مرکزی میاندورود:

سیل سال 78 برای ما درس نشده بود/ برای جبران خسارات کار مقطعی انجام نشود


رئیس شورای بخش مرکزی میاندورود گفت: اگر سیل سال 78 برای همه درس می‌شد امروز چنین خساراتی را شاهد نبودیم و برای پیشگیری از خسارت سیل در آینده باید این سیل را الگو قرار دهیم.

به گزارش میانخبر، محمدعلی عمادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به سیل اخیر و با بیان اینکه اگر بحران درست مدیریت شود می‌توان جلوی خسارت را گرفت، اظهار کرد: عرض و طول شهرستان میاندورود زیاد نیست و تنها یک رودخانه دارد اما چند رودخانه در نهایت در بخش گهرباران به شهرستان وصل می شوند به همین دلیل می‌توان به خوبی آن را مدیریت کرد.

وی بیان کرد: اگر سیل سال 78 برای همه درس می‌شد امروز چنین خساراتی را شاهد نبودیم و برای پیشگیری از خسارت سیل در آینده باید این سیل را الگو قرار دهیم.

رئیس شورای بخش مرکزی میاندورود، گفت: امروز به جای کارهای مقطعی باید علاج کامل برای حل این آسیب‌ها پیدا کنیم.

عمادی افزود: می‌توان کارهای اساسی و درستی انجام داد به شرطی که ادارات با هم هماهنگ باشند و با مردم دست به دست هم دهند.

وی تاکید کرد: سیل زمانی به وقوع پیوست که فصل غیرکشاورزی بود در غیر این صورت خسارت سیل گسترده‌تر می‌شد.

عمادی با اشاره به خسارت جاده روستاهای بالادست، خاطرنشان کرد: اگر برای جاده بالادست قرار است کاری انجام شود باید یک کار کارشناسی انجام و به طور جدی کار شود تا در آینده نزدیک شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

وی بیان کرد: اگر لایروبی رودخانه‌ها به‌صورت دقیق و فنی انجام شود از خسارت‌های این چنینی پیشگیری می‌شود و همچنین آبی که به سمت دشت می‌رود اگر به طور جدی هدایت شود آسیب اجتماعی و خسارت کشاورزی خیلی کمی ایجاد می‌شود.

رئیس شورای بخش مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: از همه مسئولان و اهالی روستاهای بالادست و همچنین بسیجیان و شرکت نکاچوب، دشت‌ناز و اداره راه تشکر می‌کنیم که در این چند روز به شکل‌های مختلف در منطقه خدماتی انجام دادند.مطالب مرتبط با : سیل سال 78 برای ما درس نشده بود/ برای جبران خسارات کار مقطعی انجام نشود
دیدگاه شما در مورد : سیل سال 78 برای ما درس نشده بود/ برای جبران خسارات کار مقطعی انجام نشود

سیل سال 78 برای ما درس نشده بود/ برای جبران خسارات کار مقطعی انجام نشود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ