• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29826 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 فروردین 1398 - ساعت: 14:54

چاپ
خسارت یک میلیاردی سیل به شبکه برق/ احداث نیروگاه برق 5 مگاواتی در میاندورود

مدیر امور توزیع نیروی برق میاندورود خبر داد

خسارت یک میلیاردی سیل به شبکه برق/ احداث نیروگاه برق 5 مگاواتی در میاندورود


مدیر امور توزیع نیروی برق میاندورود از خسارت حدود 100 میلیون تومانی سیل اخیر به شبکه برق میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی نادعلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره خسارت سیل اخیر به شبکه برق میاندورود، گفت: سیل اخیر حدود 100 میلیون تومان به شبکه برق میاندورود خسارت وارد کرد.

وی بیان کرد: سیل باعث قطع برق در روستای تازه‌آباد سپاه شده بود که با تلاش نیروها ظرف مدت چند ساعت دوباره وصل شد و همچنین برق روستاهای بالادست میاندورود نیز قطع شده بود که با وجود مسدود بودن راه ارتباطی اما نیروهای ما با پای پیاده حدود 25 کیلومتر را پیمودند تا برق این منطقه را وصل کنند.

مدیر امور توزیع نیروی برق میاندورود، خاطرنشان کرد: در یک نقطه تیر برق منطقه بالادست میاندورود شکست و اگر امکان انتقال تیر بتنی فراهم نشود باید از تیر چوبی استفاده کنیم و به وسیله تراکتور و یا موارد دیگر به نقطه مورد نظر انتقال دهیم تا مشکلی در تامین برق ایجاد نشود.

نادعلی‌زاده با اشاره به افت ولتاژ برق در بخش گهرباران در تابستان گذشته، اظهار کرد: برای تکرار نشدن این موضوع با برنامه ریزی‌های انجام شده یک بخشی از کار انجام شد و بخش دیگر آن در قالب بودجه سال 98 در مرحله واگذاری به پیمانکار است.

وی از ساخت یک نیروگاه پنج مگاواتی در شهرک صنعتی گهرباران خبر داد و گفت: این نیروگاه بخش خصوصی در حال احداث است که با بهره برداری از آن هم برق شهرک صنعتی تامین می‌شود و هم برق بخش گهرباران را تامین می‌کند.

نادعلی‌زاده درباره بودجه توزیع نیروی برق میاندورود در سال 98، بیان کرد: بودجه ما در سال 97 یک میلیارد تومان بود و برای سال 98 یک میلیارد و 800 میلیون پیشنهاد دادیم که باید در شرکت توزیع نیروی برق استان تصویب شود.مطالب مرتبط با : خسارت یک میلیاردی سیل به شبکه برق/ احداث نیروگاه برق 5 مگاواتی در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : خسارت یک میلیاردی سیل به شبکه برق/ احداث نیروگاه برق 5 مگاواتی در میاندورود

خسارت یک میلیاردی سیل به شبکه برق/ احداث نیروگاه برق 5 مگاواتی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ