• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29837 - تاریخ انتشار : شنبه 17 فروردین 1398 - ساعت: 20:44

چاپ
توان خط‌کشی جاده پنج کیلومتری را ندارند

دهیار دارابکلا:

توان خط‌کشی جاده پنج کیلومتری را ندارند


دهیار دارابکلا، گفت: سه سال است که برای خط‌کشی مسیر سورک به دارابکلا با مسئولان اداره راه رایزنی کردیم اما تاثیری نداشت و نبود اعتبار را دلیلی برای انجام ندادن خط‌کشی این مسیر اعلام کردند.

به گزارش میانخبر، محمد دباغیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: جاده سورک مرکز شهرستان میاندورود به دارابکلا به طول پنج کیلومتر از وضعیت مناسبی برخوردار نیست.

وی بیان کرد: این جاده دو بانده بوده وهیچ‌گونه روشنایی نیز ندارد و خط‌کشی آن نیز تقریبا محو شده است و شانه خاکی هم ندارد.

دهیار دارابکلا، خاطرنشان کرد: سه سال است که برای خط‌کشی این مسیر با مسئولان اداره راه رایزنی کردیم اما تاثیری نداشت و نبود اعتبار را دلیلی برای انجام ندادن خط‌کشی این مسیر اعلام کردند.

دباغیان تاکید کرد: در شب که جاده روشنایی ندارد این خط‌ها می‌تواند به رانندگان کمک کند که در حال حاضر به‌دلیل نامشخص بودن و همچنین جاده دو بانده مسیر، خطرات زیادی برای رانندگان و افراد غریبه دارد به‌خصوص زمانی که هوا بارانی باشد.

وی با بیان اینکه این جاده چند پیچ خطرناک دارد و برای اصلاح آن باید اقدام شود، افزود: چندین سال است که درخواست و پیگیری کردم که این مسیر تعریض شود اما هنوز جواب مناسبی به ما داده نشد.

دباغیان گفت: این جاده محل عبور و مرور نه روستا است و همچنین به‌دلیل داشتن جنگل زیبا، محل رفت و آمد مسافران زیادی است به‌خصوص در زمان تعطیلات و اعیاد که روزانه چند هزار دستگاه خودرو از این مسیر عبور می‌کنند به همین دلیل نیاز به توجه جدی مسئولان دارد تا از وقوع حوادث جلوگیری شود.

دهیار دارابکلا در پایان خاطرنشان کرد: جاده داخل روستا را با کمک شورا و مردم و دهیاری توانستیم تعریض کنیم و نقاطی که نیاز به دیواره، پل و کانال بود انجام شد و این روند همچنان ادامه دارد تا مردم و مسافران به راحتی بتوانند از داخل روستا عبور کنند.مطالب مرتبط با : توان خط‌کشی جاده پنج کیلومتری را ندارند
دیدگاه شما در مورد : توان خط‌کشی جاده پنج کیلومتری را ندارند

توان خط‌کشی جاده پنج کیلومتری را ندارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ