• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29839 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 فروردین 1398 - ساعت: 21:04

چاپ
از این پس با مدیران خاطی و کم کار برخورد می‌شود

دادستان میاندورود:

از این پس با مدیران خاطی و کم کار برخورد می‌شود


دادستان عمومی و انقلاب میاندورود گفت: اگر تا به امروز نسبت به عملکرد مسئولان و خسارت‌هایی که تصمیات آنها به بار آورده اقدامی نشد اما به مدیران اعلام کردیم که از امروز به بعد هر مدیری کم کاری کند با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش میانخبر، مهدی گلچوب مدیرکل اقتصادی استانداری مازندران در جلسه ستاد بازسازی میاندورود بیان کرد: باران اخیر رحمت الهی بود که پس از خشکسالی چند ساله موجب تامین منابع آبی استان شده ولی از طرفی موجب زحمت و ناراحتی و خسارت چند وجهی به شهروندان مازندرانی شده است.

وی با بیان اینکه در اکثر موارد علل خسارت سیل عوامل انسانی داشته است، تصریح کرد: اگر در مسیر سیل عواملی مثل تجاوز به حریم رودخانه و انهار و یا ایجاد عوامل و پل‌های نامناسب بر کانال‌ها و زهکش‌ها و انهار و بعصی از رودخانه‌ها نبود، خسارت ناشی از سیل به این گستردگی اتفاق نمی‌افتاد.

مدیر معین ستاد بازسازی استانداری در شهرستان میاندورود در ادامه اظهار کرد: با سرعت مناسب به بازسازی و جبران خسارت‌ها ادامه می‌دهیم و جهت پیشگیری از اتفاق مجدد، لایروبی و رفع موانع در انهارو زهکش‌ها در دستور کار قرار دارد.

گلچوب با بیان اینکه در زمینه تامین نهاده‌های دامی محدودیت نداریم، افزود: سعی داریم اعتبارات لازم برای جبران خسارت بخش کشاورزی تامین و در کوتاه‌ترین زمان به کشاورزان انتقال داده شود.

سید جواد هاشمی دادستان عمومی و انقلاب میاندورود نیز در حاشیه این جلسه با بیان اینکه به‌دلیل جلوگیری از خسارت سیل در آینده دستور دادیم تمام پل‌های غیر استاندار در مسیر رودخانه‌ها و کانال‌ها برداشته شود و حریم آنها نیز آزاد شود.

هاشمی بیان کرد: در روستای حسن‌آباد کانال هدایت آب که از این روستا می‌گذشت را پر کرده و تصرف کرده بودند که دستور بازگشایی این کانال را دادیم.

وی تصریح کرد: اگر تا به امروز نسبت به عملکرد مسئولان و خسارت‌هایی که تصمیات آنها به بار آورده اقدامی نشد اما به مدیران اعلام کردیم که از امروز به بعد هر مدیری کم کاری کند با آنها برخورد خواهد شد.مطالب مرتبط با : از این پس با مدیران خاطی و کم کار برخورد می‌شود
دیدگاه شما در مورد : از این پس با مدیران خاطی و کم کار برخورد می‌شود

از این پس با مدیران خاطی و کم کار برخورد می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ