• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29847 - تاریخ انتشار : جمعه 23 فروردین 1398 - ساعت: 15:53

چاپ
سپاه در قلب همه آزادی خواهان جهان حضور دارد

امام جمعه میاندورود:

سپاه در قلب همه آزادی خواهان جهان حضور دارد


امام جمعه میاندورود گفت: چون سپاه در قلب ملت ایران و ملت‌های منطقه و همه آزادی خواهان جهان حضور دارد و مهمتر اینکه اقتدار دارد باعث شد که دولت آمریکا چنین کاری کند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های نماز جمعه میاندورود با بیان اینکه توهین دولت آمریکا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توهین به ملت ایران بوده است، اظهار کرد: چون سپاه در قلب ملت ایران و ملت‌های منطقه و همه آزادی خواهان جهان حضور دارد و مهمتر اینکه اقتدار دارد باعث شد که دولت آمریکا چنین کاری کند.

وی بیان کرد: سیلی که آمریکا و متحدانش از سپاه در سوریه و عراق خورده باعث عصبانی آنها شده است و ما می گوییم عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: دولت آمریکا اگر از این حرفی که زده بخواهد گامی فراتر بردارد سپاه انقلاب اسلامی سیلی به شما خواهد زد که بی‌هوش شوید و دیگر به هوش نیاید.

محمدنسب با اشاره به سیل اخیر در کشور و اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، گفت: این اتفاقات باعث اتحاد بیشتر مردم و مسئولان شده است.

وی تاکید کرد: لباس روحانیت آرم نبوت و ولایت است و لباس سپاه محافظ نبوت و ولایت است و هر جا نماد و ارزش‌ها باشند دشمن حساس‌تر می‌شود.

محمدنسب در ادامه بیان کرد: سیل اخیر یک درس مهمی برای مردم و مسئولان بوده است که مسیر رودها و کانال‌ها را نباید مسدود کرد در حالی که ما رودخانه‌های اصلی و فرعی را لایروبی نکردیم و به حریم آن تجاوز کردیم.مطالب مرتبط با : سپاه در قلب همه آزادی خواهان جهان حضور دارد
دیدگاه شما در مورد : سپاه در قلب همه آزادی خواهان جهان حضور دارد

سپاه در قلب همه آزادی خواهان جهان حضور دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ