• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29877 - تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 - ساعت: 13:02

چاپ
35 تن شکر با قیمت تنظیم بازار در چند روز آینده توزیع می‌شود

رئیس صنعت، معدن و تجارت میاندورود:

35 تن شکر با قیمت تنظیم بازار در چند روز آینده توزیع می‌شود


رئیس صنعت، معدن و تجارت میاندورود گفت: حواله 35 تن شکر دریافت شد و در چند روز آینده در سطح شهرستان توزیع می‌شود.

به گزارش میانخبر، سید خلیل هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره تامین کالاهای اساسی ماه رمضان با بیان اینکه مهمترین کالاها برای ماه رمضان، شکر، برنج، مرغ، گوشت قرمز، روغن و خرما است، اظهار کرد: حواله 35 تن شکر دریافت شد که در چند روز آینده در سطح شهرستان توزیع می‌شود همچنین نزدیک به 60 تن شکر در دو ماه گذشته توزیع شده است.

وی بیان کرد: حدود 35 تن گوشت قرمز و 130 تن مرغ نیز در چند ماه گذشته توزیع شده است و در زمینه شکر اگر 35 تن دیگر به ما داده شود برای ماه رمضان کافی خواهد بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت میاندورود درمورد قیمت این اقلام، گفت: چون در شهرستان مرکز پخش مواد غذایی نداریم قیمت اجناس متاثر از ساری است و همچنین قیمت مرغ در فروشگاه‌های بزرگ بین 10 هزار و 500 تا 11 هزار تومان است و زولبیا درجه دو، درجه یک و ممتاز به ترتیب 14، 18 و 22 هزار تومان است.

هاشمی تصریح کرد: برای تنظیم بازار جلسه‌ای برگزار کردیم و در همه زمینه‌ها اعم از نهاده‌های دامی و بازار و ... تصمیاتی اتخاذ شد و همچنین کلیه سبوسی که در کارخانه آرد تولید می‌شود تحویل زنجیره تولید جهاد کشاورزی می شود که قیمت آن به ازای هر کیلو 840 تومان است.

وی با بیان اینکه دو تیم نظارتی در سطح شهرستان فعال هستند، افزود: یک تیم مستمرا در حال نظارت بر اتحادیه ‌ا است و تیم دیگر در بازار فعال است.

هاشمی همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات اتحادیه‌های صنفی در میاندورود، بیان کرد: تا به امروز انتخابات پنج اتحادیه برگزار شد و انتخابات پنج اتحادیه دیگر نیز تا پایان خردادماه برگزار می‌شود و امیدواریم در تیرماه بتوانیم اتاق اصناف میاندورود را تشکیل دهیم.مطالب مرتبط با : 35 تن شکر با قیمت تنظیم بازار در چند روز آینده توزیع می‌شود
دیدگاه شما در مورد : 35 تن شکر با قیمت تنظیم بازار در چند روز آینده توزیع می‌شود

35 تن شکر با قیمت تنظیم بازار در چند روز آینده توزیع می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ