• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29886 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398 - ساعت: 00:22

چاپ
19 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده ساخته می‌شود

رئیس بهزیستی میاندورود:

19 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده ساخته می‌شود


رئیس بهزیستی میاندورود گفت: بعد از وقوع سیل کارشناسان بهزیستی با حضور میدانی بررسی‌های لازم را به‌عمل آوردند و در این بازدیدها تعداد 95 واحد مسکونی مورد تایید نهایی بنیاد مسکن قرار گرفت که از این تعداد 19 خانه احداثی، 68 خانه تعمیری و 8 مورد معیشتی مورد تایید قرار گرفت.

به گزارش میانخبر، سید مرتضی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: بعد از وقوع سیل کارشناسان بهزیستی با حضور میدانی بررسی‌های لازم را به‌عمل آوردند و در این بازدیدها تعداد 95 واحد مسکونی مورد تایید نهایی بنیاد مسکن قرار گرفت که از این تعداد 19 خانه احداثی، 68 خانه تعمیری و 8 مورد معیشتی مورد تایید قرار گرفت که برای هر خانواده بین 5 تا 15 میلیون تومان کمک موردی شده است.

وی بیان کرد: برای ساخت واحدهای مسکونی 10 میلیون در روستا و 12 میلیون در شهر به‌‍صورت بلاعوض از سوی بنیاد مسکن و 10 میلیون از سوی بهزیستی و همچنین 40 میلیون وام در روستا و 50 میلیون در شهر داده می‌شود.

رئیس بهزیستی میاندورود خاطرنشان کرد: آیین کلنگ زنی ساخت خانه مددجویان خسارت دیده از سیل در روستای اوسا زده شد و کار ساخت توسط بسیج سازندگی شروع شده است.

موسوی از اهدا ده پکیج لوازم خانگی از سوی بنیاد برکت به مددجویان میاندورود خبر داد و گفت: بهزیستی از طریق واحد مشارکت و آستان قدس رضوی و مراکز غیردولتی و خیرین بیش از 138 میلیون تومان کمک غیرنقدی جمع‌آوری و بین خسارت دیدگان توزیع کرد.

وی تصریح کرد: همکاران حوزه سلامت روان بهزیستی میاندورود بعد از وقوع سیل بین سیل‌زدگان حضور پیدا کردند و با اجرای طرح محب و اورژانس اجتماعی کمک‌های روانشناسی کردند.

موسوی اظهار کرد: 12 واحد برای مددجویان شناسایی کردیم که قرار شد ساخت مسکن آن‌ها را با همکاری بسیج سازندگی در سال جاری داشته باشیم.

رئیس بهزیستی میاندورود در پایان از بنیاد مسکن بابت پیگیری‌ها و بسیج سازندگی که در همیاری و ساخت مسکن مددجویان تلاش داشتند تشکر کرد و گفت: خوشحالیم سیلی که تهدید بود را تبدیل به فرصت کردیم.

 مطالب مرتبط با : 19 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده ساخته می‌شود
دیدگاه شما در مورد : 19 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده ساخته می‌شود

19 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده ساخته می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ