• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29887 - تاریخ انتشار : جمعه 20 اردیبهشت 1398 - ساعت: 15:46

چاپ
مسئولان اقتصاد کشور را از مجرای برجام پیگیری نکنند

امام جمعه میاندورود:

مسئولان اقتصاد کشور را از مجرای برجام پیگیری نکنند


امام جمعه میاندورود، گفت: مسئولان دیگر مسائل اقتصادی کشور را از مجرای برجام دنبال و پیگیری نکنند و راه‌های دیگر دور زدن تحریم را استفاده کنند و از خود تحریمی بپرهیزند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های نماز جمعه میاندورود با بیان مامون عباسی با انتخاب امام رضا(ع) به‌عنوان ولیعهد درصدد بدبین کردن مردم نسبت به آن امام بود، اظهار کرد: یکی از راه‌های تشویش اذهان عمومی این است که برنامه‌هایی را تدارک می‌بیند که اذهان عمومی را نسبت به امام جامعه اسلامی بدبین کند.

وی بیان کرد: امروز همه برجام را متوجه رهبری می‌کنند در حالی که جمهوری اسلامی یک کشوری است که جمهوریت یعنی انتخاب مسئولین توسط مردم اجرا می‌شود و حضور مردم معنادار است و رهبری سیاست‌های کلی را تعیین می‌کند همان‌طور که در موضوع مذاکره گفتند که مخالف مذاکره نیستم ولی خوش بین هم نیستم.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: ترامپ یک سال پیش از برجام خارج شد و می‌بایست یک سال پیش اقدامات امروز را انجام می‌دادیم و به اروپا هم اعتمادی نیست.

محمدنسب درباره سخنان مسئولان آمریکا درباره جنگ، گفت: ما هشت سال با صدام که به نیابت بیش از چهل کشور و خود آمریکا با ما در جنگ بود جنگیدیم و امروز که توان ما بسیار بیشتر شده این سخنان سیاستمداران آمریکا بیشتر جنگ روانی است و در عمل اتفاقی نمی‌افتد.

وی با اشاره به تایید تیم مذاکره کننده توسط رهبری، تاکید کرد: همین قدمی که امروز برداشته شد خوب است اما به تیم مذاکره کننده نقد وارد است و باید زودتر و بهتر عمل می‌شد.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره وفات حضرت خدیجه و عموی پیامبر در سال دهم بعثت، گفت: شخصیتی مانند حضرت خدیجه(س) تمام دارایی‌های خود را برای اسلام به پیامبر داد و الگویی است برای زنان و مردان ما در جامعه اسلامی که همه چیز را برای اسلام داد و چیزی از اسلام برای خود جمع نکرد.

محمدنسب خاطرنشان کرد: مسئله تحریم امروز شبیه زمان شبه ابی‌طالب است که با وحدت، اتحاد و مدیریت قوی از این تحریم‌ها عبور می‌کنیم.

وی یکی از راه‌های تحقق شعار سال را مبارزه با قاچاق کالا دانست و گفت: اگر با قاچاق کالا مبارزه شود می‌توانیم روی پای خود بایستیم چون کشور ثروتمندی هستیم و با روحیه انقلابی می‌توان از این مسیر عبور کرد.

امام جمعه میاندورود در پایان تاکید کرد: مسئولان دیگر مسائل اقتصادی کشور را از مجرای برجام دنبال و پیگیری نکنند و راه‌های دیگر دور زدن تحریم را استفاده کنند و از خود تحریمی بپرهیزند.مطالب مرتبط با : مسئولان اقتصاد کشور را از مجرای برجام پیگیری نکنند
دیدگاه شما در مورد : مسئولان اقتصاد کشور را از مجرای برجام پیگیری نکنند

مسئولان اقتصاد کشور را از مجرای برجام پیگیری نکنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ