• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29897 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اردیبهشت 1398 - ساعت: 11:33

چاپ
فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است/ کار نماینده دخالت در امور اجرایی نیست

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است/ کار نماینده دخالت در امور اجرایی نیست


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است و باید کمتر شود، افزود: رهبری هر ساله با اقشار مختلف جلسه برگزار می‌کنند و این می‌تواند برای ما هم درس باشد که اگر ارتباط با مردم وجود داشته باشد بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

به گزارش میانخبر، علی اصغر یوسف‌نژاد در جلسه شورای اداری میاندورود که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: ماه رمضان ماه خدا است که امیدواریم همه ما از فیوضات این ماه بهره لازم را ببریم.

وی با اشاره به دیدار مسئولان نظام با رهبری، بیان کرد: رهبری در این دیدار نکات بسیار مهمی درباره جایگاه جمهوری اسلامی، نقش جوانان، توجه به داخل، کشاورزی و تولید محصولات استراتژیک فرموند که بسیار راهگشا بوده است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمک همه اقشار و سازمان‌ها و نهادها در سیل اخیر، گفت: سیل نشان داد هر زمان متحد و منسجم باشیم یک آرامشی در کشور به‌وجود می‌آید.

یوسف‌نژاد تاکید کرد: مسئولان در بین مردم سیل‌زده حضور پیدا کنند و اگر کار عملی نمی‌تواند انجام دهد اما همان حضور می‌تواند در بین مردم ایجاد آرامش کند.

وی با بیان اینکه فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است و باید کمتر شود، افزود: رهبری هر ساله با اقشار مختلف جلسه برگزار می‌کنند و این می‌تواند برای ما هم درس باشد که اگر ارتباط با مردم وجود داشته باشد بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

یوسف‌نژاد تاکید کرد: مردم ما بسیار خوب هستند و همیشه در همه جا در صحنه بودند و باید این سرمایه اجتماعی را حفظ کنیم.

وی به سخنان رهبری به استفاده از بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: دولت در همه کارها دخالت نکند و اگر کاری روی زمین مانده و بخش خصوصی نمی‌تواند انجام دهد دولت وارد شود در غیر این صورت کار به مردم سپرده شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سخنان رهبری همیشه در گردنه‌های مهم تصمیم گیری راهگشا بوده است و مشکلی برای آینده نداریم اما در سال جاری با مشکل روبرو هستیم و آمریکا و اروپا در کنار هم مقابل ما قرار گرفتند و نیاز به همکاری همه جریانات و گروه‌ها برای برون رفت از این شرایط دارد.

یوسف‌نژاد به لزوم کاهش هزینه‌های غیر ضروری در دتسگاه‌ها تاکید کرد و افزود: جاهایی که کار را سپاه و بسیج انجام می‌دهند یک سوم جاهای دیگر است و قیمت‌های که می‌دهند بسیار خوب است که بسیار به دولت کمک شده است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی سخت‌ترین کار، مدیریت یک مجموعه است، اظهار کرد: در چنین شرایطی مدیران خودشان را نشان می‌دهند و جمهوری اسلامی هم نشان داده در شرایط سخت بسیاری از کارهای سخت را انجام داده که امنیت یکی از آنها است.

یوسف‌نژاد خاطرنشان کرد: کار در جمهوری اسلامی یعنی عبادت و اگر نیت خالص و در جهت کمک به مردم باشد یک عبادت است.

وی با اشاره به اینکه کار نماینده این نیست که بیاید در کار اجرایی دخالت کند، بیان کرد: فرماندار شان حضورش در شهرستان این است که اختلاف بین دستنگاه‌ها و هماهنگی بین آنها را شکل بدهد و لازم نیست هر اختلافی در شهرستان به‌وجود آمد سراغ نماینده را بگیرید.

یوسف‌نژاد تصریح کرد: یکی از مشکلات ما مجلس است که نمایندگان به جای اینکه دنبال تصویب قانون باشند که استعدادها را پرورش دهد دنبال حل اختلافات در بین دستگاه‌ها در حوزه انتخابیه هستند و به همین دلیل همیشه تعداد زیادی از نمایندگان در جلسات مجلس حضور ندارند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: نسل ما سه کار بزرگ را انجام داد ابتدا انقلاب و در ادامه جنگ را اداره کرد و امروز در دوره سازندگی همه باید کمک کنیم و وارد مسائل دردسر آفرین نرویم و در پناه جمهوری اسلامی و رهبری، خودسازی کنیم و در این وظیفه و تکلیفی که داریم موفق باشیم.مطالب مرتبط با : فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است/ کار نماینده دخالت در امور اجرایی نیست
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398 - 16:02 فرهنگی

    عجب حرفهای قشنگی می زند ولی نمی دانم چرا اقای دکتر در سال اخر و درست زمان انتخابات به یاد مردم می افتد یکی نیست به ایشان بفرماید در این چهار سال که عضو هیت ریسه نیز بئده چه کاری برای مردم میاندرود انجام دادند

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است/ کار نماینده دخالت در امور اجرایی نیست

فاصله دستگاه‌ها با مردم زیاد است/ کار نماینده دخالت در امور اجرایی نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ