• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29898 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 خرداد 1398 - ساعت: 23:52

چاپ
پاکسازی ساحل و مسابقه نقاشی مجسمه سازی ساحلی در میاندورود

به‌مناسبت روز جهانی تنوع زیستی؛

پاکسازی ساحل و مسابقه نقاشی مجسمه سازی ساحلی در میاندورود


ظهر امروز به مناسبت 21 اوریل روز جهانی تنوع زیستی مصادف با اول خرداد اداره محیط زیست نسبت به پاکسازی سواحل اقدام کرد و همچنین مسابقه نقاشی مجسمه سازی ساحلی با موضوع حیات وحش میراث گران‌بها با حضور نقاشان شهرستان برگزار شد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز به مناسبت 21 اوریل روز جهانی تنوع زیستی مصادف با اول خرداد اداره محیط زیست با همکاری بخشداری گهرباران، دهیاری‌ها، فرهنگ و ارشاد، امور جوانان نسبت به پاکسازی سواحل اقدام کرد و همچنین مسابقه نقاشی مجسمه سازی ساحلی با موضوع حیات وحش میراث گران‌بها با حضور نقاشان شهرستان برگزار شد.

سید محمود هادیان در حاشیه این مراسم و در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: تنوع زیستی امروز بسیار مهم است چون دربرگیرنده همه موجودات در روی کره زمین است.

وی با بیان اینکه شعار امسال؛ تنوع زیستی ما، غذای ما، سلامت ما است، افزود: آنچه بسیار حائز اهمیت است زنجیره تنوع زیستی است که باید درست باشد و اگر در جایی این زنجیره درست عمل نشود آسیب و ضایعات آن به ما انسان‌ها سرایت خواهد کرد.

رئیس نمایندگی محیط زیست میاندورود، خاطرنشان کرد: اگر در چرخه اکوسیستم در حیات وحش شکار بی‌رویه داشته باشیم آسیب جدی به طبیعت و اکوسیستم وارد خواهد شد.

هادیان تصریح کرد: مدیریت در عرصه طبیعت امروز بسیار حساس و مهم بوده که با مدیریت درست و صحیح می‌توان هم در چرخه زیست محیطی که شامل اکوسیستم‌های طبیعی است به یک معیار ایده‌آل رسید.مطالب مرتبط با : پاکسازی ساحل و مسابقه نقاشی مجسمه سازی ساحلی در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : پاکسازی ساحل و مسابقه نقاشی مجسمه سازی ساحلی در میاندورود

پاکسازی ساحل و مسابقه نقاشی مجسمه سازی ساحلی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ