• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29900 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 خرداد 1398 - ساعت: 13:33

چاپ
برگزاری رژه خودرویی و عطرافشانی گلزار شهدا در میاندورود+ تصاویر

به‌مناسبت سال‌روز عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر؛

برگزاری رژه خودرویی و عطرافشانی گلزار شهدا در میاندورود+ تصاویر


صبح امروز به‌مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر، مراسم رژه خودرویی و عطرافشانی گلزار شهدا از مقابل فرمانداری میاندورود تا گلزار شهدا سورک برگزار شد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز به‌مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر، مراسم رژه خودرویی و عطرافشانی گلزار شهدا از مقابل فرمانداری میاندورود تا گلزار شهدا سورک برگزار شد.

جعفر اصغری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: با توجه به اینکه فردا سالروز آزادسازی خرمشهر است و امروز پنج شنبه به نام روز شهدا و ایثارگران پیرو ولایت ( میثاق با شهدا و خانواده شهدا) نام‌گذاری شده است مراسم عطرافشانی و میثاق با شهدا در سورک برگزار شد و همچنین ستنون کشی خودرویی نیز داشتیم.

وی بیان کرد: رزمندگان اسلام با پشتوانه امام راحل و جان‌فشانی‌های خود خرمشهر را آزاد کردند و امروز با رهبری امام خامنه‌ای انقلاب در حرکت است اما گفتند که خرمشهرها در پیش است به همین دلیل باید مواظب دشمن بود.

اصغری با بیان اینکه امروز در سه جبهه سخت، نیمه سخت و نرم در حال جنگ با دشمن هستیم، خاطرنشان کرد: مهمترین جنگ امروز ما که در آن درگیر هستیم جنگ نرم است که در این جنگ با اتحاد و همدلی و حضور مردم می‌توانیم پیروز باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود در پایان گفت: می‌توانیم با اخلاص، بصیرت، عمل به هنگام و به موقع در این جنگ هم دشمن را شکست دهیم.مطالب مرتبط با : برگزاری رژه خودرویی و عطرافشانی گلزار شهدا در میاندورود+ تصاویر
دیدگاه شما در مورد : برگزاری رژه خودرویی و عطرافشانی گلزار شهدا در میاندورود+ تصاویر

برگزاری رژه خودرویی و عطرافشانی گلزار شهدا در میاندورود+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ