• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29901 - تاریخ انتشار : جمعه 03 خرداد 1398 - ساعت: 15:32

چاپ
آثار فشار تحریم آمریکا کمتر از سوء مدیریت مدیران

امام جمعه میاندورود:

آثار فشار تحریم آمریکا کمتر از سوء مدیریت مدیران


امام جمعه میاندورود گفت: آثار فشار تحریم آمریکا نسبت به سوء مدیریت مدیران بسیار کمتر است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های نماز جمعه میاندورود با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: سوم خرداد روز آزادی خرمشهر، روز مقاومت و پیروزی است و این روز را به همه رزمندگان، بسیجیان و ملت سلحشور و مقاوم ایران تبریک عرض می‌کنم.

وی بیان کرد: هر جا مقاومت و اعتماد به نفس و توکل به خدا بود پیروز شدیم و هر جا توکل و اعتماد به دشمن بود شکست خوردیم.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اتفاقات پیش آمده درباره برجام، گفت: اگر به حرف رهبری عمل می‌شد امروز این اتفاقات نمی‌افتاد و تعجب می‌کنم که قوه مجریه می‌گوید من اختیارات نداشتم در صورتی که دولت اختیار داشت که رفت مذاکره کرد با اینکه رهبری گفتند من خوشبین نیستم.

محمدنسب با بیان اینکه دشمن با اعمال فشار دنبال روگرداندن مردم از نظام است اما موفق نشد، افزود: آثار فشار تحریم آمریکا نسبت به سوء مدیریت مدیران بسیار کمتر است.

وی با اشاره به سخنان امام که گفتند مجلس در راس امور است، تصریح کرد: مجلس طبق قانون می‌تواند در همه زمینه‌ها تحقیق و تفحص داشته باشد و کارش نظارت است اما این کار را به درستی انجام نمی‌دهند که اگر می‌دادند اصل 44 که موضوع خصوصی سازی است به درستی انجام می‌شد و این همه فساد و رانت به‌وجود نمی‌آمد.

خطیب جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: نماینده هم باید متعهد باشد و هم متخصص، چون اگر تعهد نداشته باشد خیانت می‌کند و اگر تخصص نداشته باشد کار را به‌درستی انجام نمی‌دهد.

محمدنسب با انتقاد از نمایندگان مجلس در انجام ندادن وظیفه ذاتی خود، گفت: امروز هم باید فریاد مرگ بر آمریکا بگوییم و هم مرگ بر نفوذی‌ها چون نفوذی‌ها باعث درست انجام نشدن کارها شدند.

وی با تاکید بر اینکه شدت عدالت امام علی(ع) باعث شهادتش شد، تصریح کرد: کسانی که در کنار امام بودند سه نفاق در بین آنها وجود داشت نفاق اعتقادی که پایانش شرک است، نفاق اخلاقی که به ظاهر با امام بودند و نفاق سیاسی که برمی‌گردد به همان نفاق اعتقادی.

محمدنسب، خاطرنشان کرد: امروز هم خیلی‌ها شعار ولایت‌مداری می‌دهند اما در کنار ولایت و رهبری نیستند، کسانی پرچم ولایت را به سینه می‌زنند اما از آن طرف دم از مذاکره می‌زنند که در نهایت اتفاق مسجد کوفه می‌افتد.

امام جمعه میاندورود در پایان با بیان اینکه اگر یاران امام بصیرت داشتند آن امام به شهادت نمی‌رسیدند، گفت: امروز آن حادثه به شکل‌های دیگر در حال تکرار است و تلاش دارند که تکرار شود اما این ایام بیاید خود را بسازید و بازسازی کنید.مطالب مرتبط با : آثار فشار تحریم آمریکا کمتر از سوء مدیریت مدیران
دیدگاه شما در مورد : آثار فشار تحریم آمریکا کمتر از سوء مدیریت مدیران

آثار فشار تحریم آمریکا کمتر از سوء مدیریت مدیران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ