• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29902 - تاریخ انتشار : شنبه 04 خرداد 1398 - ساعت: 22:34

چاپ
24 ناجی در 12 نقطه ممنوعه ساحل میاندورود حضور دارند

بخشدار گهرباران:

24 ناجی در 12 نقطه ممنوعه ساحل میاندورود حضور دارند


بخشدار گهرباران گفت: میاندورود بیش از 9 کیلومتر ساحل و 12 نقطه ممنوعه دارد که 24 ناجی در این نقاط حضور دارند تا اتفاقی برای مسافران نیفتد.

به گزارش میانخبر، حنیف سورکی‌آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره تمهیدات انجام شده برای آغاز طرح دریا، اظهار کرد: میاندورود بیش از 9 کیلومتر ساحل و 12 نقطه ممنوعه دارد که 24 ناجی در این نقاط حضور دارند تا اتفاقی برای مسافران نیفتد.

وی بیان کرد: در سال جاری چهار طرح دریا داریم که به صورت عمومی یا خصوصی به مردم خدمات ارائه خواهند کرد.

بخشدار گهرباران با بیان اینکه به‌دنبال افزایش کیفیت و امکانات طرح‌های دریا هستیم، خاطرنشان کرد: دو سرمایه‌گذار در مرحله اخذ مجوز برای ایجاد طرح دریا هستند.

سورکی‌آزاد با اشاره به آغاز طرح دریا از اول خرداد، افزود: به‌دلیل متقارن شدن این ایام با ماه مبارک رمضان، عملا طرح دریا از عید فطر شروع می‌شود.

وی تصریح کرد: در دو سال گذشته در ساحل میاندورود غریق نداشتیم و در سال جاری نیز رویکرد ما این است که غریق نداشته باشیم و در کنار آن از بازی بومی و محلی و بازارچه عرضه محصولات روستاییان در ساحل استفاده کنیم.

سورکی‌آزاد همچنین درباره وضعیت کشاورزی در گهرباران، گفت: کمبود آب کشاورزی نداریم و در حال پیگیری حل آسیب‌های ناشی از سیل هستیم.

بخشدار گهرباران خاطرنشان کرد: جاده ساحلی و نقاطی که در سیل اخیر از بین رفت به‌زودی پیمانکار برای حل این مشکلات و بازسازی نقاطی از جاده که در سیل از بین رفت وارد می‌شود.مطالب مرتبط با : 24 ناجی در 12 نقطه ممنوعه ساحل میاندورود حضور دارند
دیدگاه شما در مورد : 24 ناجی در 12 نقطه ممنوعه ساحل میاندورود حضور دارند

24 ناجی در 12 نقطه ممنوعه ساحل میاندورود حضور دارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ