• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29910 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 خرداد 1398 - ساعت: 00:48

چاپ
با همه فشارها ایران همچنان به حرکت خود ادامه می‌دهد

فرمانده محور مقاومت در سوریه:

با همه فشارها ایران همچنان به حرکت خود ادامه می‌دهد


فرمانده محور مقاومت در سوریه، گفت: در هشت سال دفاع مقدس اگر موفق شدیم ملت و کشور را حفظ کنیم به‌دلیل اعتماد شهدا به خدا و ائمه بوده است.

به گزارش میانخبر، عین‌الله تبریزی در یادواره شهدای شهر سورک با اشاره به آغاز قیام امام(ره) از سال 42، اظهار کرد: از ابتدای قیام، امام با تهدید و خطر روبرو بود و حتی با ورود به ایران در سال 57 دشمنان شروع به تطمیع کردند که به سیاست کاری نداشته باشید اما امام فرمودند که سیاست ما عین دیانت ما است.

وی بیان کرد: وقتی دشمنان موفق نشدند جلوی انقلاب را بگیرند دست به ترور و کشتار مردم و یاران امام زدند و سپس جنگ تحمیلی را به‌راه انداختند که بسیاری از کشورها در آن دخیل بودند.

فرمانده محور مقاومت در سوریه، خاطرنشان کرد: دشمن وقتی در جنگ هشت ساله موفق نشد برای تحت فشار قرار دادن ایران اقدام به اشغال کشورهای اطراف ما کرد اما به گفته خودشان با هزینه هفت تریلیون دلاری در منطقه باز هم موفق نشدند موفقیتی کسب کنند.

تبریزی تصریح کرد: دشمن وقتی در میدان نبرد موفق نشد تصمیم به مذاکره گرفت تا بتواند جلوی پیشرفت ایران را بگیرد و با مذاکراتی که شد و توافقاتی که انجام گرفت بازهم دیدند که ایران دارد به مسیرش ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه دشمن هر چه علیه ایران اقدام کرد بازهم موفق به جلوگیری از حرکت ایران نشد، افزود: یک روزی فقط سپاه و بسیج بودند اما امروز زینبیون، فاطمیون، حزب‌الله، نیروهای مدنی سوریه و حشدالشعبی و... در محور مقاومت قرار دارند و حتی به جولان در بیخ گوش اسرائیل رسیده‌اند.

تبریزی تاکید کرد: آن‌چیزی که باعث می‌شود با همه سختی‌هایی که وجود دارد ملت ایران به مسیرش ادامه دهد یکی خون شهدان است که هر سال زنده‌تر می‌شود و دیگری اینکه صاحب اصلی این کشور و انقلاب امام زمان (عج) است.

فرمانده محور مقاومت در سوریه، خاطرنشان کرد: در هشت سال دفاع مقدس اگر موفق شدیم ملت و کشور را حفظ کنیم به‌دلیل اعتماد شهدا به خدا و ائمه بوده است.مطالب مرتبط با : با همه فشارها ایران همچنان به حرکت خود ادامه می‌دهد
دیدگاه شما در مورد : با همه فشارها ایران همچنان به حرکت خود ادامه می‌دهد

با همه فشارها ایران همچنان به حرکت خود ادامه می‌دهد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ