• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29914 - تاریخ انتشار : سه شنبه 21 خرداد 1398 - ساعت: 21:58

چاپ
کمک 80 میلیاردی اولیا و خیرین به پروژه مهر

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران:

کمک 80 میلیاردی اولیا و خیرین به پروژه مهر


معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: توانمندسازی ،کیفیت بخشی و مدرسه کارآفرین شعار امسال پروژه مهر است که تعامل همه جانبه اولیا و مربیان را می‌طلبد همچنین سال گذشته 8 میلیارد تومان خیرین و اولیا به پروره مهر کمک کردند.

به گزارش میانخبر، همایش مدیران مدارس میاندورود با حضور معاون پرورشی و فرهنگی، معاون هماهنگی و ارزیابی عملکرد، معاون آموزش متوسطه اداره کل و رئیس آموزش و پرورش میاندورود در هتل بادله برگزار شد.

اسفندیار نظری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در این مراسم گفت: سند تحول بنیادین نیز بر تربیت تاکید دارد که باید برای کیفیت بخشی این امر ایجاد فرصت‌های یادگیری را فراهم کنیم.

وی بیان کرد: توانمندسازی ،کیفیت بخشی و مدرسه کارآفرین شعار امسال پروژه مهر است که تعامل همه جانبه اولیا و مربیان را می‌طلبد همچنین سال گذشته 8 میلیارد تومان خیرین و اولیا به پروره مهر کمک کردند.

نظری تصریح کرد: مهمترین چیزی که یک تیم کاری به آن نیاز دارد هدف است اولویت اول در مدارس ثبت نام و ساماندهی نیروی انسانی است همچنین هنجارها و استانداردها رعایت شود زیرا رعایت استانداردها در کار کمک می‌کند تا فعالیت مدیران نتیجه بخش باشد.

وی خاطرنشان کرد: مدیران، نگارش، خود مدیریتی، برقراری ارتباط با دیگران، تحلیل سریع داده‌ها، تفکر انتقادی، مهارت سخنرانی، تصمیم گیری، تحقیق و پژوهش را تقویت کنند.

محمد شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران در این مراسم با بیان اینکه دنیای امروز دنیای پرفراز و نشیبی است که باید واقعیت‌ها را در برنامه‌ریزی بگنجانیم و به درستی در کنار آموزش به نیاز فرهنگی و گردشگری دانش آموزان توجه کنیم، اظهار کرد: از رویاپردازی به دور باشیم و واقعیت‌های اجتماعی را به درستی رصد و در کف مدرسه پیاده و دانش آموزان را به یک چشم نگاه کنیم.

وی بیان کرد: شاداب سازی دانش آموزان در مدارس تنها به اجرای موسیقی نیست بلکه شرایطی ایجاد کنیم که دانش آموزان در مکان آموزشی ایجاد لذت و آرامش کنند.

شعبانی با تاکید بر اینکه محور فعالیت آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت است، خاطرنشان کرد: به توانمندی دانش آموزان با اولویت مدرسه محوری توجه کنیم و پروژه مهر گامی موثر درجهت توسعه و شکوفایی مدارس است.

وی تصریح کرد: سکنات رفتار ادبیات معلم در ادبیات و زندگی دانش آموزان تاثیرگذار است و مدیران و معلمان باید به این امر توجه داشته باشند.

شعبانی با بیان اینکه با تکیه بر مشارکت بچه‌ها مدارس را جذاب کنیم، افزود: به مسائل گل آرایی، نوشته خوب دیوار، رنگ آمیزی تابلو و نرده‌ها و پنجره‌ها، تمیزی در و دیوار بسیار توجه شود همچنین در مدارس مسابقات فرهنگی و هنری را پررنگ‌تر کنیم.

وی تاکید کرد: در مدارس تنها به تدریس و علم توجه نشود بلکه تابستان بسیار تاثیرگذار است باید در مدارس و کانون‌های فعالیت‌های پرورشی به مسائل فرهنگی و اجتماعی دقت شود.

 مطالب مرتبط با : کمک 80 میلیاردی اولیا و خیرین به پروژه مهر
دیدگاه شما در مورد : کمک 80 میلیاردی اولیا و خیرین به پروژه مهر

کمک 80 میلیاردی اولیا و خیرین به پروژه مهر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ