• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29942 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 خرداد 1398 - ساعت: 12:13

چاپ

ورود مار خطرناک 2 متری به منزل مسکونی در پلدختر


رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر گفت: یک حلقه مار خطرناک توسط آتش‌نشانان پلدختر در منزل یکی از شهروندان زنده گیری شد‌.

به گزارش میانخبر، آیت فرخ‌پور روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار در پلدختر اظهار داشت: در پی تماس شهروند پلدختری مبنی بر مشاهده یک حلقه مار خطرناک در منزل مسکونی‌اش بلافاصله آتش‌نشانان شهرداری پلدختر به محل اعزام شدند.
وی افزود: این مار بسیار خطرناک که ۲ متر طول داشت در منزل یکی از شهروندان پلدختری در منطقه تنگ‌علی روبروی مسکن مهر باعث وحشت ساکنان به ویژه کودکان شده بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر گفت: نیروهای آتش نشانی پلدختر با حضور در منزل این شهروند در کمترین زمان ممکن این مار خطرناک را زنده‌گیری کرده و آرامش را به خانه وی برگرداندند.

وی یادآور شد: این مار گزنده پس از زنده‌گیری توسط آتش نشانان در محلی دور از منطقه مسکونی در دامن طبیعت راهسازی شد.

فرخ‌پور به شهروندان توصیه کرد ورودی‌های منازل خود را بررسی کنند و روزنه‌های که احتمال ورود حیوانات موذی مانند مار به منازل در آنجا وجود دارد را بامصاح ساختمانی مسدود کنند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر از شهروندان خواست در صورت مواجه با این حیوانات خونسردی خود را حفظ و بدون هیچ‌گونه اقدامی با در نظر داشتن مخفیگاه حیوان در اسرع وقت با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تماس حاصل کنند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : ورود مار خطرناک 2 متری به منزل مسکونی در پلدختر
دیدگاه شما در مورد : ورود مار خطرناک 2 متری به منزل مسکونی در پلدختر

ورود مار خطرناک 2 متری به منزل مسکونی در پلدختر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ