• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29949 - تاریخ انتشار : جمعه 24 خرداد 1398 - ساعت: 11:16

چاپ
دولت منتظر پیام و خوش رقصی کشورهای دیگر نباشد/زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

دولت منتظر پیام و خوش رقصی کشورهای دیگر نباشد/زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت منتظر پیام و خوش رقصی کشورهای دیگر نباشد و مسیر خودش را همان‌طور که رهبری فرمودند پیش برود و انسجام درونی دولت خیلی می‌تواند در این زمینه کمک کند.

به گزارش میانخبر، محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به دیدار رهبر انقلاب و نخست وزیر ژاپن، اظهار کرد: رهبری در این دیدار حجت را تمام کردند مبنی بر اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست و ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانند.

وی بیان کرد: این یک پیام محکمی بود که ایران کشوری مستقل، مقتدر و دارای استقلال است، شاید ژاپن از نظر تکنولوژی کشور برتری باشد اما مرعوب قدرت آمریکا است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان نخست وزیر ژاپن مبنی بر اینکه آمریکا به‌دنبال تغییر حکومت ایران نیست، خاطرنشان کرد: این حرف واهی است چون آمریکا فکر می‌کند که کدخدای دنیا است و به‌دنبال این موضوع است اما نمی‌تواند این کار را انجام دهد و چون توان تغییر حکومت را ندارد به‌دنبال مذاکره است اما ما زیربار مذاکره یک‌طرفه نمی‌رویم.

دامادی تصریح کرد: آمریکا با ایجاد جنگ هشت ساله و فتنه‌های مختلف سعی در نابودی جمهوری اسلامی داشت اما جمهوری اسلامی هر بار نشان داد که زیر بار حرف زور نمی‌رود.

وی با تاکید بر اینکه مقاومت با دریات مهمترین اصلی است که باید پیگیر باشیم، افزود: در کنار آن باید به توان داخل اعتماد کرد چون تجربه موشکی ما نشان داد که ایرانی‌ها توان دارند در همه ارکان در رئوس قرار بگیرند و می‌توانیم تکنولوژی‌های برتر دنیا را داشته باشیم همان‌طور که در تولید علم، نانوتکنولوژی، هسته‌ای و... جزو چند کشور برتر دنیا هستیم اگر ما همین تئوری مقاومت در عین حال درایت و اتکا به توان داخلی را در پیش بگیریم قطعا می‌توانیم به فشارهای که وجود دارد قائل بیاییم.

این نماینده مجلس با اشاره به بدعهدی اروپایی‌ها و با بیان اینکه اروپایی‌ها هم مورد اعتماد نیستند، گفت: دولت منتظر پیام و خوش رقصی کشورهای دیگر نباشد و مسیر خودش را همان‌طور که رهبری فرمودند پیش برود و انسجام درونی دولت خیلی می‌تواند در این زمینه کمک کند.

دامادی درباره نقش مجلس در این زمینه، بیان کرد: در مجلس هم بهترین راه این است که جریان‌های سیاسی دست به دست هم دهند چون ما همه یک دشمن مشترک داریم و آن هم امپریالیسم است که با همبستگی و همدلی می‌توانیم بر آن فارغ بیاییم.مطالب مرتبط با : دولت منتظر پیام و خوش رقصی کشورهای دیگر نباشد/زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم
دیدگاه شما در مورد : دولت منتظر پیام و خوش رقصی کشورهای دیگر نباشد/زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم

دولت منتظر پیام و خوش رقصی کشورهای دیگر نباشد/زیر بار مذاکره با آمریکا نمی‌رویم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ