• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29960 - تاریخ انتشار : جمعه 24 خرداد 1398 - ساعت: 16:01

چاپ
مقاومت تاکتیک است و نه جنگ/ در جامعه اسلامی افراد بی‌حجاب و لاابال نباید احساس امنیت کنند

امام جمعه موقت میاندورود:

مقاومت تاکتیک است و نه جنگ/ در جامعه اسلامی افراد بی‌حجاب و لاابال نباید احساس امنیت کنند


امام جمعه موقت میاندورود گفت: مقاومت به این معنا نیست که جنگ کنیم بلکه تاکتیک است که گاهی تاکتیک این است که مذاکره کنیم و گاهی صلح.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام هادی رمضانی در خطبه‌های نماز جمعه میاندورود با اشاره به 26 خرداد سالروز شهادت موتلفه در سال 44، اظهار کرد: این شهدا به فرمان امام(ره) قیام کردند و درخشیدند و نمایش مقتدرانه‌ای از خود به یادگار گذاشتند.

وی همچنین با اشاره به 27 خرداد سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام و روز بیابان‌زدایی و روز جهاد کشاورزی، بیان کرد: یکی از مشکلات مهمی که ما از نظر آب و خاک با آن مواجه هستیم موضوع بیابان‌زدایی است که عومل انسانی در آن بسیار تاثیرگذار است و یکی از رسالت‌های مهم جهادکشاورزی حفظ سرمایه خدادادی است.

امام جمعه موقت میاندورود با بیان اینکه بلایای طبیعی به خودی خود چندان خسارت آفرین نیستند، خاطرنشان کرد: دستکاری انسان در طبیعت عامل اصلی افزایش خسارت در زمان وقوع بلایای طبیعی نظیر باران و سیل است.

رمضانی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت متخصصین و تحصیل‌کردگان بخش کشاورزی استفاده شود، گفت: متاسفانه اغلب فارغ التحصیلان به‌دنبال پشت میز نشینی هستند و تمایلی به ورود به عرصه کشاورزی ندارند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروزه با یک پدیده شومی به نام کشف حجاب روبرو هستیم، افزود: در جاده‌های ما بی‌حجابی زیاد است و اگر فردی بخواهد امر به معروف کند کسی از ما حمایتش نمی‌کنیم و بی‌تفاوت هستیم.

خطیب جمعه میاندورود، گفت: در موضوع بی‌حجابی، تنها کسی که بی‌حجابی می‌کند مقصر نیست و من و شما هم مقصر هستیم چون نسبت به این موضوع بی‌تفاوت عمل کردیم و اگر من و شما حرکت نکنیم ایران می‌شود اندلس که با توزیع مشروبات الکلی و فرستادن زنان هرزه در بین مردم، این کشور اسلامی را از بین بردند.

رمضانی خاطرنشان کرد: بعضی از سیاستمداران بی‌منطق ما از کسانی که مشروبات الکلی مسموم مصرف کردند حمایت می‌کنند که جانشان به خطر افتاده است در صورتی که نباید این افراد در انجام کارشان احساس امنیت کنند.

وی با انتقاد از نبود امنیت برای افراد مومن در سطح جامعه، اظهار کرد: امروز انسان لاابالی احساس ناامنی نمی‌کند در صورتی که در جامعه اسلامی این افراد نباید احساس امنیت کنند.

رمضانی با تاکید بر اینکه اقتدار نیروی انتظامی باید حفظ شود، افزود: یک عده آنقدر جریح شدند که نیروی انتظامی بخواهد با آنها برخورد کند با پلیس درگیر می‌شوند و او را می‌زنند و من و شما داریم فیلم می‌گیریم.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به مقابله ایران و آمریکا، گفت: امروز با آمریکایی روبرو هستیم که در ضعیف‌ترین زمان خود قرار دارد و نشانه آن تظاهرات ده‌ها هزار نفر از مردم انگلستان همزمان با ورود رئیس جمهور آمریکا به این کشور است.

وی خاطرنشان کرد: تنها راهی که ثابت شد و آمریکا را به زانو در می‌آورد مقاومت است و اگر مقاومت را کنار بگذاریم زمینه سلطه شیطان را فراهم می‌کنیم.

رمضانی تصریح کرد: مقاومت به این معنا نیست که جنگ کنیم بلکه تاکتیک است که گاهی تاکتیک این است که مذاکره کنیم و گاهی صلح.

امام جمعه موقت میاندورود با بیان اینکه دفاع مقدس و جنگ هشت ساله سوریه نشان داد که آمریکا در جنگ نظامی در مقابل ما شکست خورده است، گفت: امروز که رهبری مقتدر و ارتش مقاومت اسلامی را داریم چرا باید از آمریکا ترسید.مطالب مرتبط با : مقاومت تاکتیک است و نه جنگ/ در جامعه اسلامی افراد بی‌حجاب و لاابال نباید احساس امنیت کنند
دیدگاه شما در مورد : مقاومت تاکتیک است و نه جنگ/ در جامعه اسلامی افراد بی‌حجاب و لاابال نباید احساس امنیت کنند

مقاومت تاکتیک است و نه جنگ/ در جامعه اسلامی افراد بی‌حجاب و لاابال نباید احساس امنیت کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ