• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29972 - تاریخ انتشار : جمعه 31 خرداد 1398 - ساعت: 15:04

چاپ
عواید دشت‌ناز و فرودگاه به میاندورود نمی‌رسد

امام جمعه میاندورود:

عواید دشت‌ناز و فرودگاه به میاندورود نمی‌رسد


امام جمعه میاندورود با اشاره به واقع شدن دشت‌ناز و فرودگاه در میاندورود، بیان کرد: تنها کلید اینها در میاندورود است و عواید آن به میاندورود نمی‌رسد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های نماز جمعه میاندورود با اشاره به سالروز شهادت شهید چمران در 31 خرداد و روز بسیج اساتید، اظهار کرد: شهید چمران یک استاد کامل در کنار رزمندگان اسلام بود.

وی همچنین با اشاره به روز فرهنگ پهلوانی و ورزشی، بیان کرد: یکی از نیازهای جامعه ما ورزش است و تلاش کردن و کار کردن یک نوع ورزش است و ورزشکار ما باید با فرهنگ پهلوانی و فرهنگی دینی سازگار باشد.

امام جمعه میاندورود با اشاره به سالروز جنگ احزاب، خاطرنشان کرد: همه گروه‌های معاند دین اسلام دست به دست هم دادند که کار اسلام را یکسره کنند و هر چه داشتند به میدان آوردند و امروز هم دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی هر چه داشت به میدان آورد اما موفق نشدند.

محمدنسب به سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اشاره کرد و گفت: امام بعد از پیروزی انقلاب هر آنچه برای انقلاب اسلامی نیاز بود تشکیل داد اما امروز این نهاد آن‌طور که باید در میدان باشد کمتر دیده می‌شود و این مشکل از پایتخت است و باید درست شود.

وی تصریح کرد: سازمان تبلیغات در میاندورود هیچ مکان و یا نیرویی ندارد و تنها یک نماینده دارد که بدون مکان و امکانات و استقرار هیچ کاری نمی‌تواند بکند.

خطیب جمعه میاندورود با بیان اینکه اول تیر سالروز تشکیل اصناف است، افزود: حضور اصناف در کارهای فرهنگی، ملی و مذهبی را در شهرستان کم‌رنگ و بی‌رنگ می‌بینم.

محمدنسب تاکید کرد: مسئولان مرکز استان نمی‌خواهند بعضی از ادارات و سازمان‌ها در میاندورود مستقر و مستقل شوند و اصناف یکی از آنها است که بعد از نه سال از تشکیل شهرستان، زیرساخت‌ها را برای استقلال اصناف در میاندورود فراهم نکردند.

وی با اشاره به واقع شدن دشت‌ناز و فرودگاه در میاندورود، بیان کرد: تنها کلید اینها در میاندورود است و عواید آن به میاندورود نمی‌رسد.

محمدنسب با انتقاد از نبود داروخانه شبانه‌روزی در سورک، گفت: پنجم تیر ماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر است و اگر بخواهیم میدانی وارد شویم ابتدا باید کارخانه‌های دخانیات را ببندیم.مطالب مرتبط با : عواید دشت‌ناز و فرودگاه به میاندورود نمی‌رسد
دیدگاه شما در مورد : عواید دشت‌ناز و فرودگاه به میاندورود نمی‌رسد

عواید دشت‌ناز و فرودگاه به میاندورود نمی‌رسد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ