• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29973 - تاریخ انتشار : جمعه 31 خرداد 1398 - ساعت: 16:10

چاپ
رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن اقتدار نظام را در عین احترام به همه نشان داد

دادستان عمومی و انقلاب نکا:

رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن اقتدار نظام را در عین احترام به همه نشان داد


دادستان عمومی و انقلاب نکا با اشاره به دیدار رهبری و نخست وزیر ژاپن، اظهار کرد: در این ایدار رهبری اقتدار نظام را در عین احترام به همه نشان داد.

به گزارش میانخبر، اسماعیل ملاکریمی در مراسم یادواره شهید طالبی در روستای ورکلا با بیان اینکه شهدای ما جایگاه ویژه‌ای دارند، اظهار کرد: شهدا اهدافشان را خوب شناختند و در راه این اهداف جانشان را دادند.

وی با تاکید بر اینکه شهدا به اطاعت از ولی فقیه تاکید داشتند و برای شعار انقلاب اسلامی که همان استقلال، آزادی، جمهوی اسلامی بود جنگیدند، بیان کرد: ثمره آن امروز این است که تنها کشوری در دنیا که روی پای خود ایستاده و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی می‌دهد ایران است.

دادستان عمومی و انقلاب نکا، خاطرنشان کرد: در جنگ هشت ساله بیش از چهل کشور به صدام کمک مستقیم می‌کردند اما موفق نشدند چون ایمان بچه‌های ما قوی بود و گوش به فرمان امام بودند.

ملاکریمی تصریح کرد: در این عصر و زمان ما مدیران و مسئولان وظیفه داریم به مردمی که هر جا نظام و حاکمیت به آنها نیاز داشت حضور داشتند خدمت کنیم و امکانات مناسب برای زندگی را برای آنها فراهم کنیم.

وی با انتقاد از رها شدن فضای مجازی، گفت: امروز دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی بسیج شده و برای مقابله با تهاجم دشمن همه ما باید منسجم و گوش به فرمان رهبری باشیم.

ملاکریمی با اشاره به دیدار رهبری و نخست وزیر ژاپن، اظهار کرد: در این ایدار رهبری اقتدار نظام را در عین احترام به همه نشان داد.

دادستان عمومی و انقلاب نکا با تاکید بر اینکه نباید با کسی مذاکره کرد که دنبال تغییر سیرت و هم صورت نظام است، خاطرنشان کرد: امروز همه ما باید تلاش کنیم با تعامل، همکاری و همدلی در راستای حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه قدم برداریم و در این مسیر همه وظیفه دارند.مطالب مرتبط با : رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن اقتدار نظام را در عین احترام به همه نشان داد
دیدگاه شما در مورد : رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن اقتدار نظام را در عین احترام به همه نشان داد

رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن اقتدار نظام را در عین احترام به همه نشان داد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ