• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29980 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 تیر 1398 - ساعت: 15:51

چاپ
بررسی وضعیت ترمیم پل و جاده‌های تخریب شده

پیگیری جبران خسارت سیل در میاندورود؛

بررسی وضعیت ترمیم پل و جاده‌های تخریب شده


جاده روستاهای بالادست میاندورود که در نه نقطه دچار رانش شده بودند در دو نقطه این رانش و تخریب شدید بود و نیاز به ترمیم فوری برای جلوگیری از خسارت بیشتر دارد.

به گزارش میانخبر، طوفان و سیل روزهای پایانی سال گذشته باعث ایجاد خسارت به بخش‌های مختلف کشاورزی و زیرساختی میاندورود از جمله راه‌های ارتباطی روستاهای این شهرستان وارد کرده است که بعد از پایان طوفان اقدامات اولیه برای بازگشایی انجام شد و در حال حاضر رفت و آمد در جریان است اما در بعضی از نقاط که جاده‌ها دچار رانش و یا تخریب شدند نیاز به ورود سریع برای جلوگیری از تخریب کامل جاده است تا این جاده به طور کامل مسدود نشود.

جاده روستاهای بالادست میاندورود که در نه نقطه دچار رانش شده بودند در دو نقطه این رانش و تخریب شدید بود و نیاز به ترمیم فوری برای جلوگیری از خسارت بیشتر دارد.

جاده بالادست میاندورود در منطقه سنگدره که در این طوفان دچار رانش و خسارت شد اگر ترمیم نشود و تخریب جاده کامل شود بازگشایی دوباره آن سخت خواهد بود و به همین دلیل باید قبل از اینکه جاده به‌طور کامل تخریب شود اقدامات مناسب انجام شود.

علی غلامیان فرماندار میاندورود در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره این موضوع، اظهار کرد: برای بررسی خسارت در شهرستان‌ها و تعیین برنامه برای حل آن جلساتی در شهرستان‌های خسارت دیده با حضور مدیران کل برگزار می‌شود که این جلسه در سیمرغ و نکا برگزار شده و ما هم درخواست کردیم که این جلسه در میاندورود برگزار شود و با حضور نمایندگان و مدیران کل راه، مسکن، معاون عمرانی استاندار و... بازدیدی از بخش های خسارت دیده داشته باشیم و سپس تصمیات لازم اتخاذ شود.

کامل نصراللهی مسئول راهداری و حمل و نقل جاده ای میاندورود، گفت: با مسئول مدیریت بحران استان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بازدیدی از جاده بالادست میاندورود داشتیم و با پیمانکار هم برای شروع به کار صحبت کردیم و منتظر ابلاغ اوراق هستیم تا بتوانیم با پیمانکار قرارداد ببندیم.

نصراللهی بیان کرد: ترمیم جاده منطقه سنگدره بیش از یک میلیارد تومان و جاده منطقه توسکله قبل از روستای سنه‌کوه حدود 500 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

وی خاطرنشان کرد: پل تخریب شده جاده دنگسرک در حال بازسازی و اجرا توسط پیمانکار است و برای ترمیم و تکمیل پل تازه‌آباد سپاه نزدیک ساحل حدود 700 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد که برای شروع همه این پروژه‌ها منتظر ابلاغ اوراق هستیم.مطالب مرتبط با : بررسی وضعیت ترمیم پل و جاده‌های تخریب شده
دیدگاه شما در مورد : بررسی وضعیت ترمیم پل و جاده‌های تخریب شده

بررسی وضعیت ترمیم پل و جاده‌های تخریب شده تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ