• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29986 - تاریخ انتشار : شنبه 22 تیر 1398 - ساعت: 21:51

چاپ
نگاه بهزیستی افزایش امنیت روانی، کیفیت زندگی و همگانی کردن مسئولیت اجتماعی است

رئیس بهزیستی میاندورود:

نگاه بهزیستی افزایش امنیت روانی، کیفیت زندگی و همگانی کردن مسئولیت اجتماعی است


رئیس بهزیستی میاندورود، گفت: نگاه ما این است که امنیت روانی و کیفیت زندگی را افزایش دهیم و مسئولیت اجتماعی را همگانی کنیم.

به گزارش میانخبر، سید مرتضی موسوی در مراسم افتتاح مرکز اقامتی و بازتوانی افراد و اختلال مصرف مواد در میاندورود با بیان اینکه هفته بهزیستی فرصتی است که فعالیت و عملکرد بهزیستی را به جامعه گزارش کنیم تا شرکای اجتماعی را برای کاهش آسیب‌های اجتماعی افزایش دهیم، اظهار کرد: وقتی ناهنجاری جامعه زیاد شود خروجی آن آسیب و آسیب دیدگان اجتماعی می‌شود.

وی بیان کرد: اگر نهادی نباشد که این آسیب‌های اجتماعی را مدیریت کند فضای جامعه متشنج می‌شود.

رئیس بهزیستی میاندورود، خاطرنشان کرد: نگاه ما این است که امنیت روانی و کیفیت زندگی را افزایش دهیم و مسئولیت اجتماعی را همگانی کنیم.

موسوی تاکید کرد: آسیب دیدگان اجتماعی درگیر معضلات اجتماعی هستند و باید از آنها حمایت کنیم و در این مسیر شاخصه‌های بهزیستی استفاده از شرکای اجتماعی است که که در حال حاضر 90 درصد خدمات بهزیستی واگذار شده است و اینها کمک می‌کنند تا جامعه ما به سمت شرایط بهتری گام بردارد.

وی با بیان اینکه 32 مرکز غیر دولتی فعال داریم، افزود: در حال حاضر 150 نیرو در این مراکز در حال فعالیت هستند و همچنین پنج مرکز موافقت اصولی را دریافت کردند و 6 مرکز هم درخواست کردند.

موسوی درباره چرایی حضور مراکز غیر دولتی، گفت: اگر این مراکز نباشند افراد دارای اعتیاد به کارشان ادامه خواهند داد و به تبع آن ناهنجاری‌های اجتماعی افزایش پیدا خواهد کرد.مطالب مرتبط با : نگاه بهزیستی افزایش امنیت روانی، کیفیت زندگی و همگانی کردن مسئولیت اجتماعی است
دیدگاه شما در مورد : نگاه بهزیستی افزایش امنیت روانی، کیفیت زندگی و همگانی کردن مسئولیت اجتماعی است

نگاه بهزیستی افزایش امنیت روانی، کیفیت زندگی و همگانی کردن مسئولیت اجتماعی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ