• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29987 - تاریخ انتشار : دوشنبه 24 تیر 1398 - ساعت: 00:03

چاپ
افتتاح خانه محروم و یادمان شهدا در میاندورود+ تصاویر

با حضور سردار بابایی؛

افتتاح خانه محروم و یادمان شهدا در میاندورود+ تصاویر


ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه کربلا مازندران، مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا، فرمانده سپاه، رئیس کمیته امداد، ورزش و جوانان، بنیاد شهید میاندورود، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی یادمان چهار مزار شهید در روستای ماکران و یک خانه محروم در روستای چمازتپه افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه کربلا مازندران، مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا، فرمانده سپاه، رئیس کمیته امداد، ورزش و جوانان، بنیاد شهید میاندورود، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی یادمان چهار مزار شهید در روستای ماکران و یک خانه محروم در روستای چمازتپه افتتاح شد همچنین همزمان با این پروژه 45 پروژه محرومیت‌زدایی و خانه محروم در استان افتتاح شد.

خانه محروم روستای چمازتپه که خانواده تحت پوشش کمیته امداد بود در مدت چهار ماه ساخته شد.

این منزل مسکونی 60 متری بوده که 60 میلیون تومان برای ساخت آن هزینه شده است که 35 میلیون تومان توسط کمیته امداد به صورت بلاعوش و مابقی از طریق اردوهای جهادی بسیجیان بسیج سازندگی سپاه میاندورود و خیرین تامین شد.

همچنین برای ساخت یادمان شهدا 45 میلیون تومان هزینه شد که 18 میلیون از طریق بنیاد شهید، 14 میلیون از طریق خیرین محلی و مابقی را سپاه در قالب اردوهای جهادی هزینه کرد.مطالب مرتبط با : افتتاح خانه محروم و یادمان شهدا در میاندورود+ تصاویر
دیدگاه شما در مورد : افتتاح خانه محروم و یادمان شهدا در میاندورود+ تصاویر

افتتاح خانه محروم و یادمان شهدا در میاندورود+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ