• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29999 - تاریخ انتشار : جمعه 28 تیر 1398 - ساعت: 15:42

چاپ
عربستان هم فهمید آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

امام جمعه میاندورود:

عربستان هم فهمید آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند


امام جمعه میاندورود با بیان اینکه نماینده عربستان در سازمان ملل از خروج عربستان از یمن صحبت کرده است، خاطرنشان کرد: عربستان قدرتش را ندارد که بخواهد در یمن بماند و فهمید که آمریکا هم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به دیدار ائمه جمعه با رهبر انقلاب، اظهار کرد: رهبری در این دیدار سفارشات زیادی کردند از جمله توجه به مردم، در کنار مردم بودن و مواظبت از نفوذ دشمن.

وی بیان کرد: دشمن همواره به‌دنیال نفوذ بوده است و اگر موفق به نفوذ در مسئولان نشود سراغ خانواده و اطرافیانش می‌روند به همین دلیل باید همواره هوشیار بود.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه رهبری به پرهیز از اختلاف تاکید زیادی داشتند، خاطرنشان کرد: دشمن از وحدت و اتحاد ما می‌ترسد و در تلاش است تا وحدت در کشور شکل نگیرد.

محمدنسب تصریح کرد: به‌دلیل اتحاد و وحدتی که بین مسئولان شهرستان ایجاد کردیم با کمترین امکانات بیشترین خدمات را ارائه می‌دهند و باید هر کسی را به اندازه ظرفیت و امکانات آن سنجید.

وی با اشاره به هفته بهزیستی، افزود: بهزیستی میاندورود با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به جامعه هدف خود ارائه می‌کند.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به تاکید رهبری به حمایت از جوانان و نخبگان، گفت: اگر از جوانان و دانشگاهیان ما حمایت شود می‌توانند در سه استان شمالی برنج مورد نیاز کشور را تامین کنند و هر جا کار را به جوانان سپردیم موفق بودیم.

محمدنسب به توقیف کشتی حامل سوخت قاچاق توسط مرزبانان دریایی کشور اشاره کرد و افزود: یکی از چیزهایی که اقتصاد کشور را نابود می‌کند موضوع قاچاق است که باید جلوی آن گرفته شود و از مرزبانان به‌دلیل این اقدامشان تشکر می‌کنیم.

امام جمعه میاندورود در پایان با بیان اینکه نماینده عربستان در سازمان ملل از خروج عربستان از یمن صحبت کرده است، خاطرنشان کرد: عربستان قدرتش را ندارد که بخواهد در یمن بماند و فهمید که آمریکا هم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.مطالب مرتبط با : عربستان هم فهمید آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
دیدگاه شما در مورد : عربستان هم فهمید آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

عربستان هم فهمید آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ