• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30007 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 مرداد 1398 - ساعت: 17:59

چاپ
بسیج باید شاخصه‌های مالک اشتر را داشته باشد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود:

بسیج باید شاخصه‌های مالک اشتر را داشته باشد


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود گفت: بسیج ما باید شاخصه‌های مالک اشتر را داشته باشد تا به سمت هدف تعالی نظام که حفظ دستاوردهای چهل ساله نظام است حرکت کنیم.

به گزارش میانخبر، سرهنگ جعفر اصغری در جشنواره مالک اشتر میاندورود اظهار کرد: این مراسم به‌منظور معرفی رده‌ها، حوزه‌ها، پایگاه‌ها و معرفی الگوی سازمانی برای یک حرکت جهادی انقلابی برای سایر رده‌ها و ایجاد وحدت رویه و نظام‌مند کردن بسیج برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: شخصیت مالک اشتر مصداق بارز سرباز واقعی ولایت و همچنین یکی از رجال قدرتمند سیاسی و سرشناس و ولایت‌مدار است و مالک اشتر می‌تواند الگوی مناسبی برای سربازان ولایت باشد که پا در رکاب ولایت برای دفاع از این انقلاب قدم برداریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خاطرنشان کرد: امروز همه بسیجیان ما الگوی برتر بسیج هستند اما مصداقی و نمونه و براساس دستورالعمل به نمایندگی افرادی را انتخاب می‌کنیم.

اصغری تصریح کرد: بسیج ما باید شاخصه‌های مالک اشتر را داشته باشد تا به سمت هدف تعالی نظام که حفظ دستاوردهای چهل ساله نظام است حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه شاخصه اخلاص، بصیرت، عمل به هنگام و به موقع که در مالک اشتر وجود داشت باید در همه ما به‌وجود بیاید، افزود: باید متعهد شویم که با روحیه شهادت طلبی و جانفشانی مانند شهدا بتوانیم گام‌های بلندی در راستای اعتلای انقلاب برداریم.مطالب مرتبط با : بسیج باید شاخصه‌های مالک اشتر را داشته باشد
دیدگاه شما در مورد : بسیج باید شاخصه‌های مالک اشتر را داشته باشد

بسیج باید شاخصه‌های مالک اشتر را داشته باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ