• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30015 - تاریخ انتشار : سه شنبه 15 مرداد 1398 - ساعت: 10:37

چاپ
برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی با محوریت فوک خزری در میاندورود

رئیس فرهنگ و ارشاد میاندورود خبر داد

برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی با محوریت فوک خزری در میاندورود


رئیس فرهنگ و ارشاد میاندورود از برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی با محوریت فوک خزری در شهریور سال جاری در ساحل گهرباران میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، مجتبی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی با محوریت فوک خزری به‌عنوان تنها پستاندار این دریا که در خطر انقراض در میاندورود خبر داد و گفت: این جشنواره شهریور ماه در ساحل گهرباران برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: فوک نماد دریای خزر و رأس هرم جانوری دریای خزر است و سوق دادن هنر به سمت اهداف محیط زیست باعث اثرگذاری بیشتری روی مردم می‌شود.

رئیس فرهنگ و ارشاد میاندورود، خاطرنشان کرد: نگاه دنیا بر این گونه جانوری به‌دلیل تاثیری که بر اکوسیستم دارد، بسیار حساس است.

اکبری برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی را رویداد مهمی دانست که علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی و رقم‌زدن خاطره‌ای خوش برای علاقه‌مندان، دارای پیام‌های محیط زیستی است.

وی با بیان اینکه مقرر شد تا 10 نفر از هنرمندان مطرح کشوری و 10 هنرمند استانی نیز در این جشنواره دعوت شوند، تصریح کرد: در صورت فراهم شدن شرایط از خبرنگاران خارجی نیز برای حضور در این جشنواره دعوت خواهد شد.

اکبری در ادامه بیان کرد: در حاشیه این جشنواره مسابقه بادبادک‌ها، مسابقات فرهنگی و ورزشی، ارائه غذاهای سنتی و اجرای گروه موسیقی را هم خواهیم داشت.مطالب مرتبط با : برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی با محوریت فوک خزری در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی با محوریت فوک خزری در میاندورود

برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی با محوریت فوک خزری در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ