• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30029 - تاریخ انتشار : جمعه 18 مرداد 1398 - ساعت: 12:23

چاپ
خبرنگاری کار شریف و مقدسی است

فرماندار میاندورود در نشست خبری:

خبرنگاری کار شریف و مقدسی است


فرماندار میاندورود در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار گفت: کار شما مقدس است و هدف همه ما یکی است که همان اعتلای نظام است.

به گزارش میانخبر، پیش از ظهر امروز فرمانداری و ارشاد میاندورود با مشارکت اوقاف، جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان، بیمه سلامت، بانک ملی و... شهرستان در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران این شهرستان تجلیل کردند.

علی غلامیان با تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران بدون توقع در برنامه‌های مختلف حضور دارند و به انعکاس آن می‌پردازند.

وی بیان کرد: مطالب و نوشته‌های خبرنگاران را رصد می‌کنم و از مطالب و نوشته‌ها و انتقادها و پیشنهادها استفاده می‌کنم.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه خبرنگاری کار شریفی است، خاطرنشان کرد: خودم در جنگ بودم و می‌دیدم که خبرنگاران در زمینه اطلاع رسانی و پوشش جنگ حضور فعال داشتند و صحنه‌های بسیار خوبی رقم زدند.

غلامیان به خبرنگاران توصیه کرد داشتن دیدگاه سیاسی اشکال ندارد اما وارد جریانات سیاسی نشود، افزود: کار شما مقدس است و هدف همه ما یکی است که همان اعتلای نظام است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به‌دنبال تفرقه است و هر جا وحدت داشتیم موفق بودیم، گفت: شهرستان ما یک شهرستان آرام است و تعامل خوبی وجود دارد.

در ادامه جلسه خبرنگاران حاضر در جلسه به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و همچنین سوالات خود پیرامون موضوعات شهرستان را از فرماندار و مدیران حاضر در جلسه پرسیدند و پاسخ گرفتند.مطالب مرتبط با : خبرنگاری کار شریف و مقدسی است
دیدگاه شما در مورد : خبرنگاری کار شریف و مقدسی است

خبرنگاری کار شریف و مقدسی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ