• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30030 - تاریخ انتشار : جمعه 18 مرداد 1398 - ساعت: 12:53

چاپ
خبرنگاران مکمل کار پلیس در جامعه هستند

فرمانده انتظامی میاندورود:

خبرنگاران مکمل کار پلیس در جامعه هستند


فرمانده انتظامی میاندورود گفت: خبرنگاران همکاران ما در سطح شهرستان و کشور هستند و زحماتشان قابل تقدیر است.

به گزارش میانخبر، سرهنگ علی داداش‌تبار احمدی فرمانده انتظامی میاندورود در نشستی به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران فعال میاندورود تجلیل کرد.

داداش‌تبار در این نشست با تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران همکاران ما در سطح شهرستان و کشور هستند و زحماتشان قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و پلیس هستند و دغدغه‌های شهرستانی و کشوری را به گوش شهروندان می‌رسانند.

فرمانده انتظامی میاندورود خاطرنشان کرد: پلیس به‌دلیل اینکه کار اجرایی انجام می‌دهد نمی‌تواند کار خود را به مردم گزارش دهد تا مردم کار ما را ارزیابی کنند و خبرنگاران این کار را انجام می‌دهند.

داداش‌تبار تصریح کرد: احساس امنیت باید در بین مردم وجود داشته باشد و این احساس از سوی خبرنگاران شکل می‌گیرد چون مکمل کار نیروی انتظامی هستید.

وی تاکید کرد: وجود خبرنگاران برای ما ضروری است و خبرنگاران می‌توانند با گفتن واقعیت‌ها به مردم در فرهنگ سازی هم به پلیس کمک کنند.

فرمانده انتظامی میاندورود در پایان گفت: میاندورود تابلو شهروی برای نشان دادن ورودی و خروجی شهرستان ندارد و انتظار می‌رود این کار انجام شود.

در پایان این جلسه مقرر شد در صورت امکان آموزش‌های لازم درخصوص سواد رسانه‌ای و سواد فضای مجازی و آشنایی با قوانین و مقررات و موضوعات قضایی فضای مجازی برای جلوگیری از بروز مشکلات اجتماعی و امنیتی به افراد فعال در فضای مجازی شهرستان داده شود.مطالب مرتبط با : خبرنگاران مکمل کار پلیس در جامعه هستند
دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران مکمل کار پلیس در جامعه هستند

خبرنگاران مکمل کار پلیس در جامعه هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ