• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30047 - تاریخ انتشار : یکشنبه 27 مرداد 1398 - ساعت: 23:08

چاپ
گسترش فرودگاه دشت‌ناز با چاشنی مزاحمت برای اهالی یک روستا

گسترش فرودگاه دشت‌ناز با چاشنی مزاحمت برای اهالی یک روستا


گسترش فضای فرودگاه دشت ناز با تصاحب خانه و زمین اطراف فرودگاه و همچنین تصاحب بخشی از جاده جوادالائمه در حال انجام است اما این تصاحب باعث ایجاد مزاحمت برای اهالی روستاهای پلنگ آزاد و بیشه سر شده است.

به گزارش میانخبر، فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز در شهرستان میاندورود واقع شده است و به‌عنوان فرودگاه اصلی استان مازندران و انجام پروازهای داخلی و خارجی در این فرودگاه باعث شده تا اقداماتی برای دسترسی آسان‌تر برای مسافران و مردم و همچنین نصب تجهیزات بروز و همچنین گسترش فضای فرودگاه برای ارائه خدمات مناسب‌تر انجام شده یا در حال انجام است.

جاده جوادالائمه در راستای دسترسی مناسب‌تر به فرودگاه و درگیرنشدن در جاده داخل شهر سورک و روستای اسلام‌آباد و کاهش مسافت بوده است که در سال 90 افتتاح شد.

در یکی دو سال گذشته فرودگاه دشت‌ناز برای گسترش باند فرودگاه و همچنین نصب دستگاه‌های بروز اقدام به خرید زمین و خانه‌های اطراف فرودگاه کرده است و یکی از جاهایی که برای نصب دستگاه‌های مورد نیاز تصاحب کردند بخشی از جاده جوادالائمه است که در صورت الحاق کامل این بخش به فرودگاه جاده ارتباطی روستاهای پلنگ‌آزاد و بیشه سر قطع خواهد شد و باید جاده فرعی که به جاده جوادالائمه وصل می‌شود مورد استفاده قرار گیرد اما آنچه باعث شد این روزها انتقاد مردم این دو روستا را در پی داشته باشد تصاحب جاده جوادالائمه و انسداد آن توسط فرودگاه و در نتیجه رفت و آمد خودروهای عبوری و کارکنان فرودگاه از داخل روستای پلنگ‌آزاد می‌باشد.

اهالی این روستا بیان می‌کنند که اگر مسئولین فرودگاه ورودی جاده جوادالائمه را مسدود کردند باید هر چه زودتر ورودی جدید را بازگشایی و برای رفت و آمد خودروها آماده کنند تا حجم زیاد خودروها از داخل این روستا عبور نکنند که باعث ایجاد مزاحمت برای مردم شده است.

این روزها که زمان ورود حجاج است قطعا این رفت و آمدها بیشتر از گذشته شده است که این موضوع برای روستایی مانند پلنگ آزاد که جاده روستایی دارد و برای رفت و آمد این حجم از خودرو تعبیه نشده است مشکل خواهد بود و باعث گلایه مردم روستا شده است.

برای پیگیری این موضوع چندین نوبت حضوری برای دیدار با مدیرکل فرودگاه‌های استان به دفتر مدیرکل مراجعه کردیم که هر بار به دلایلی پاسخ‌گو نبودند همچنین چندین و چند بار از طریق مسئول روابط عمومی درخواست ملاقات و پیگیری این موضوع را دادیم که هر بار توسط مسئول روابط عمومی سوال ما بی‌پاسخ ماند.مطالب مرتبط با : گسترش فرودگاه دشت‌ناز با چاشنی مزاحمت برای اهالی یک روستا
دیدگاه شما در مورد : گسترش فرودگاه دشت‌ناز با چاشنی مزاحمت برای اهالی یک روستا

گسترش فرودگاه دشت‌ناز با چاشنی مزاحمت برای اهالی یک روستا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ