• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30065 - تاریخ انتشار : دوشنبه 11 شهریور 1398 - ساعت: 21:13

چاپ
برگزاری مسابقه کتابخوانی "از ولایت تا دولت" در میاندورود و استان

رئیس کتابخانه‌های عمومی میاندورود خبر داد

برگزاری مسابقه کتابخوانی "از ولایت تا دولت" در میاندورود و استان


رئیس کتابخانه‌های عمومی میاندورود از برگزاری مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان « از ولایت تا دولت » در استان مازندران و شهرستان میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، محمد طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در اجرای صورتجلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میاندورود و با همکاری مدیرت بانک ملی ایران شعبه شهر سورک در راستای اشاعه و ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی به‌مناست دهه ولایت (عید غدیر خم ) و هفته دولت با معرفی یک عنوان کتاب "قاب جادو – آسیب‌های اینترنت و تلویزیون در غرب" در رده سنی جوان و بزرگسال مرتبط با حوزه آسیب‌های اجتماعی و خانواده مسابقه کتاب‌خوانی در استان مازندران در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: این مسابقه کتاب‌خوانی از طریق فضاهای مجازی و سایت‌ها و وبلاگ‌ها و مکتوب با معرفی کتاب "قاب جادو، آسیب‌های اینترنت و تلویزیون در غرب" برای گروه جوان و بزرگسال از 18 سال به بالا با جوائز 5 فقره وام 20 بیست میلیون ریالی با کارمزد 4% بازپرداخت 36 ماهه برای شهروندان شهرستان میاندورود و 20 کارت یک میلیون ریالی برای شهروندان استان مازندران در حال اجرا است.

رئیس کتابخانه‌های عمومی میاندورود خاطرنشان کرد: هدایای فوق از طرف مدیریت بانک ملی ایران شعبه سورک به برندگان مسابقه طی برنامه‌ای در یکی از نمازهای جمعه آتی شهرستان در مصلای شهر سورک با حضور مسئولین شهرستانی و استانی اهداء می‌شود.

طالبی از عموم علاقمندن جهت شرکت در این میسابقه دعوت کرد و گفت: آن‌دسته از عزیزانی که تمایل به شرکت در مسابقه دارند می‌توانند به دو طریق: مراجعه حضوری به کتابخانه‌های سطح شهرستان (حضرت امیرالمومنین (ع) شهر سورک و حضرت زینب (س) روستای اسرم ) و گرفتن کتاب و پاسخنامه مکتوب و تحویل آن و همچنین مراجعه به لینک‌های ذیل پس از دانلود کتاب‌های مرتبط و ارسال نام و نام خانوادگی و نام پدر و سال تولد و شماره تماس و شماره ملی و پاسخنامه به‌صورت عددی به‌عنوان نمونه : سوال اول: پاسخ 11 سوال دوم پاسخ 23 و سوال دهم پاسخ 104 و .... در قسمت نظر " http://miandoroudpl.blogfa.com/post/18 " بدهید.

دبیر انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان میاندورود گفت: علاقه مندان در این مسابقه شرکت کنند که ضمن استفاده کردن معنوی و علمی جهت افزایش دانش و آگاهی و بهره‌مندی آن در زندگی روزمره از هدایای مادی آن استفاده کنند.

لینک دانلود کتاب قاب جادو: https://ketabnak.com/book

از کافه بازار: http://ketabesabz.com/go/1029

طالبی تصریح کرد: مهلت شرکت در مسابقه تا 20 شهریور سال جاری می‌باشد و ارسال پاسخنامه بعد از این تاریخ اثری در مسابقه نخواهد داشت.مطالب مرتبط با : برگزاری مسابقه کتابخوانی "از ولایت تا دولت" در میاندورود و استان
دیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقه کتابخوانی "از ولایت تا دولت" در میاندورود و استان

برگزاری مسابقه کتابخوانی "از ولایت تا دولت" در میاندورود و استان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ