• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30109 - تاریخ انتشار : شنبه 16 شهریور 1398 - ساعت: 18:49

چاپ
کلنگ تعریض پل نکاچوب سورک بر زمین زده شد

با حضور وزیر راه و شهرسازی؛

کلنگ تعریض پل نکاچوب سورک بر زمین زده شد


عصر امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان ساری و میاندورود در مجلس، استاندار و معاون عمرانی استاندار، مدیر کل راه استان و دیگر مسئولان استانی و کشوری کلنگ تعریض پل نکاچوب به زمین زده شد‌.

به گزارش میانخبر، عصر امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان ساری و میاندورود در مجلس، استاندار و معاون عمرانی استاندار، مدیر کل راه استان و دیگر مسئولان استانی و کشوری کلنگ تعریض پل نکاچوب به زمین زده شد‌.

نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان در این باره، گفت: ضلع شرقی این پل با دهانه ۴۵ متر و با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در مدت ۱۸ ماه ساخته خواهد شد.

در ادامه حضور وزیر راه و شهرسازی در میاندورود در بخش گهرباران حاضر شد و از وضعیت تعریض جاده گهرباران بازدید به‌عمل آورد.

یادآور می‌شود ادامه پروژه تعریض جاده گهرباران با اعتبار 33 میلیارد تومان به طول 10 و نیم کیلومتر که از سوی سازمان بنادر تامین اعتبار می‌شود در مرحله تعیین پیمانکار قرار دارد.

جاده گهرباران به‌دلیل عرض کم و نداشتن شانه خاکی و علائم هشدار دهنده، مسیر رفت و آمد مردم بخش گهرباران، مسافران و کامیون‌های بندر امیرآباد و نیروگاه شهید سلیمی است که هر ساله موجب کشته شدن چندین نفر در این مسیر می‌شود.

پل نکاچوب هم در شهر سورک واقع شده و به‌دلیل اینکه جاده قبل و بعد این پل تعریض شده است نیاز به تعریض و ایمن سازی دارد تا خوردوهای عبوری بعد از جاده شش بانده به یکباره وارد پل دو بانده نشوند که این خود خطراتی دارد که در یک سال گذشته شاهد جان باختن چند نفر شده بود.مطالب مرتبط با : کلنگ تعریض پل نکاچوب سورک بر زمین زده شد
دیدگاه شما در مورد : کلنگ تعریض پل نکاچوب سورک بر زمین زده شد

کلنگ تعریض پل نکاچوب سورک بر زمین زده شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ