• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30170 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 شهریور 1398 - ساعت: 18:58

چاپ
کلنگ‌زنی 10 واحد مسکن مددجویان و معلولین بهزیستی در اسرم+ تصاویر

کلنگ‌زنی 10 واحد مسکن مددجویان و معلولین بهزیستی در اسرم+ تصاویر


ظهر امروز مراسم کلنگ‌زنی پروژه خیرساز 10 واحدی مسکن مددجویان و معلولین بهزیستی در روستای اسرم شهرستان میاندورود با حضور رئیس هیات مدیره مجمع خیرین کشور، مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی، مدیرکل بهزیستی مازندران، رئیس بهزیستی میاندورود در دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز مراسم کلنگ‌زنی پروژه خیرساز 10 واحدی مسکن مددجویان و معلولین بهزیستی در روستای اسرم شهرستان میاندورود با حضور رئیس هیات مدیره مجمع خیرین کشور، مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی، مدیرکل بهزیستی مازندران، رئیس بهزیستی میاندورود در دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

جمال باقری نسامی مدیرکل بهزیستی مازندران در این مراسم با بیان اینکه خیرین فرشتگانی هستند که روی زمین حضور دارند و از آنها بهره‌مند می‌شویم، اظهار کرد: هر یک از ما فرصت کوتاه برای زندگی داریم و آنچه از ما می‌ماند نام نیک است و به کودکانمان بیاموزیم که بی‌تفاوت نباشیم و به هم‌دیگر کمک کنیم.

باقری با اشاره به ساخت 10 واحد مسکن توسط خیرین در مازندران، گفت: پنج واحد از ده واحد مسکونی در شهرستان میاندورود برای افراد تحت پوشش بهزیستی ساخته می‌شود و خیرین علاوه بر ساخت منزل مسکونی، تمام لوازم زندگی را نیز تامین می‌کنند.

بوربور رئیس هیات مدیره مجمع خیرین کشور نیز با بیان اینکه مجمع خیرین کشور از هشت جامعه خیری و هشت بنیاد خیریه و سه دانشگاه تشکیل شده و 18 عضو حقیقی دارد، بیان کرد: هر یک از مجموعه‌ها در بخش مربوط به خود کارها را انجام می‌دهند.

بوربور تصریح کرد: مجمع خیرین مدرسه ساز 30 درصد از ساخت و ساز مدارس را برعهده دارند و جامعه خیرین حامی معلولین کشور در سال پنج هزار میلیارد تومان به بهزیستی کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه مجمع خیرین در 10 استان شعبه ایجاد کرده است، گفت: امیدواریم در مازندران نیز در یکی دو سال آینده شعبه ایجاد شود تا بتوانیم با هماهنگ کردن مجامع خیرین مختلف بخشی از آسیب اجتماعی و بخشی از مشکلاتی که محرومین ما دارند را حل کنیم.مطالب مرتبط با : کلنگ‌زنی 10 واحد مسکن مددجویان و معلولین بهزیستی در اسرم+ تصاویر
دیدگاه شما در مورد : کلنگ‌زنی 10 واحد مسکن مددجویان و معلولین بهزیستی در اسرم+ تصاویر

کلنگ‌زنی 10 واحد مسکن مددجویان و معلولین بهزیستی در اسرم+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ