• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 30200 - تاریخ انتشار : دوشنبه 01 مهر 1398 - ساعت: 11:47

چاپ

ارتش انقلابی، خارِ چشم دشمن/ اجازه ندادیم خاک کشور در دست دشمن بماند


امیر میرزایی گفت: راهبرد ترور، تجزیه، جنگ، تحریم بر کشور ما اعمال شد اما راه به جایی نبرد. انحلال ارتش ایده کسانی بود که می‌دانستند ارتش حامی انقلاب است و خواهد بود.

به گزارش میانخبر، امیر میرزایی در آئین افتتاحیه نمایشگاه دفاع مقدس در پارک شمیم پایداری تبریز اظهار داشت: دشمنیِ دشمنان از یک روز پس از انقلاب و بعد از شعار نه شرقی نه غربی شروع شد. زمانی که فهمیدند جمهوری اسلامی می‌خواهد مستقل از دنیا عمل کند و وابسته به هیچ قدرتی نباشد.

وی گفت: از همان ابتدا راهبرد ترور، تجزیه، جنگ، تحریم بر کشور ما اعمال شد اما راه به جایی نبرد حتی انحلال ارتش را نیز پیشنهاد کردند و انحلال ارتش ایده کسانی بود که می‌دانستند ارتش حامی انقلاب است و خواهد بود.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی حمزه سیدالشهدا خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی بیش از چهل کشور از دشمن متخاصم ما حمایت می‌کردند اما ما تنها بودیم حتی ابرقدرت‌های جهان در جنگ هشت ساله برای نابودی ایران متحد شدند.

وی در پایان عنوان کرد: به لطف خدا از جنگ هشت‌ساله سربلند بیرون آمدیم و اجازه ندادیم وجبی از خاکمان جدا شود و این برای اولین بار بود که در جنگی یک وجب از خاک کشورمان نیز جدا نشد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : ارتش انقلابی، خارِ چشم دشمن/ اجازه ندادیم خاک کشور در دست دشمن بماند
دیدگاه شما در مورد : ارتش انقلابی، خارِ چشم دشمن/ اجازه ندادیم خاک کشور در دست دشمن بماند

ارتش انقلابی، خارِ چشم دشمن/ اجازه ندادیم خاک کشور در دست دشمن بماند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ