• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30205 - تاریخ انتشار : دوشنبه 01 مهر 1398 - ساعت: 22:12

چاپ
سه ماه از بسته شدن درب دهیاری ولوجا گذشته است/ انباشت زباله در روستا

پیگیری تماس‌های مردمی؛

سه ماه از بسته شدن درب دهیاری ولوجا گذشته است/ انباشت زباله در روستا


اهالی روستای ولوجا در بحش گهرباران میاندورود در تماس با خبرنگار از نداشتن دهیار و پیگیری نشدن امورات روستا گلایه داشتند و خواهان رسیدگی مسئولان در این رابطه شدند.

به گزارش میانخبر، اهالی روستای ولوجا در بحش گهرباران میاندورود در تماس با خبرنگار از نداشتن دهیار و پیگیری نشدن امورات روستا گلایه داشتند و خواهان رسیدگی مسئولان در این رابطه شدند.

یکی از اهالی این روستا در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در این دو سال به‌دلیل مشخص نبودن دهیار در روستا بسیاری از کارها روی زمین مانده است و طرح هادی روستا نیز نیمه کاره رها شده که با بارش باران مشکلاتی را برای اهالی ایجاد می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: زباله در داخل روستا انباشته شده و پیمانکاری که باید زباله را حمل کند هفته‌ای یکبار یا شاید هم بیشتر برای بردن زباله وارد روستا می‌شود.

رحمان اصغری عضو شورای اسلامی روستای ولوجا در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ولوجا بیش از شش ماه است که دهیار ندارد، مسئول مالی و مسئول فنی نیز استعفا دادند و رفتند.

وی بیان کرد: به‌دلیل نداشتن دهیار و رسیدگی نشدن به امورات روستا، زباله در سطح روستا انباشته شده است.

عضو شورای روستای ولوجا خاطرنشان کرد: بیش از سه ماه قبل اعضای شورا فردی را برای تصدی دهیاری معرفی کردند اما هنوز از سوی استانداری پاسخ استعلام داده نشد.

حنیف سورکی‌آزاد بخشدار گهرباران در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: طبق قانون اگر در هر صورتی یک روستا دهیار خود را از دست دهد یکی از کارکنان دهیاری مانند مسئول مالی یا مسئول فنی به‌عنوان سرپرست عهده‌دار دهیاری تا زمان معرفی دهیار جدید هستند اما به‌دلیل اینکه بعد از رفتن دهیار ولوجا، مسئول مالی و فنی دهیاری نیز استعفا دادند به همین دلیل تا زمان معرفی دهیار جدید، این روستا فاقد دهیاری خواهد بود.

سورکی‌آزاد درباره طولانی شدن استعلام و معرفی دهیار ولوجا، گفت: فرد معرفی شده چون سابقه حضور در دهیاری را نداشته به همین دلیل باید مصاحبه انجام و استعلامات پاسخ داده شود به همین دلیل مدت زمان معرفی دهیار کمی طولانی شده است البته از زمان اتمام پروسه معرفی دهیار از شهرستان به استان دو ماه شده است و بزودی این کار انجام می‌شود.مطالب مرتبط با : سه ماه از بسته شدن درب دهیاری ولوجا گذشته است/ انباشت زباله در روستا
دیدگاه شما در مورد : سه ماه از بسته شدن درب دهیاری ولوجا گذشته است/ انباشت زباله در روستا

سه ماه از بسته شدن درب دهیاری ولوجا گذشته است/ انباشت زباله در روستا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ