• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 30209 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 مهر 1398 - ساعت: 14:49

چاپ
دشمن با کشاندن ما به پای میز مذاکره به دنبال جلوگیری از پیشرفت ایران است/ پای جبهه حق ایستادن هزینه دارد

معاون عملیات بازرسی ستاد کل سپاه پاسداران:

دشمن با کشاندن ما به پای میز مذاکره به دنبال جلوگیری از پیشرفت ایران است/ پای جبهه حق ایستادن هزینه دارد


معاون عملیات بازرسی ستاد کل سپاه پاسداران گفت: دشمن می‌خواهد ما را پای میز مذاکره بکشاند تا جلوی پیشرفت ما را بگیرد که به‌دلیل قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش میانخبر، سردار استادحسینی در یادواره سرداران و 225 شهید شهرستان میاندورود در روستای عزت الدین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: شهدا با داشتن امکانات اندک جلوی ابرقدرت‌های دنیا ایستادند و یک وجب از خاک کشور را از دست ندادند و امروز به‌عنوان جبهه حق مقابل مستکبران دنیا ایستادیم.

وی بیان کرد: اگر قدرت و عظمتی در دنیا داریم و به‌عنوان جبهه حق محکم ایستادیم و از ارزش‌های خود دفاع می‌کنیم به‌دلیل خون شهدا است.

معاون عملیات بازرسی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در فتنه سال 88 شهدا باعث برچیده شدن بساط فتنه شدند، خاطرنشان کرد: با اینکه انقلاب در این چهل سال ریزش‌هایی داشته اما رویش‌ها بیشتر بوده و بدانید که این پرچم به دست صاحبش داده خواهد شد و ما در حال دادن امتحان هستیم.

استادحسینی با تاکید بر اینکه امروز بزرگترین قدرت خاورمیانه و بزرگترین تمدن اسلامی در دنیا هستیم، افزود: دشمن می‌خواهد ما را پای میز مذاکره بکشاند تا جلوی پیشرفت ما را بگیرد که به‌دلیل قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: منافقین و نفوذی‌های به‌دنبال ضربه به کشور هستند و این در زمان جنگ هم وجود داشت که علاوه بر دشمن داخلی از نفوذی‌های داخلی هم می‌خوردیم.

استادحسینی با اشاره به اینکه اگر پهباد آمریکایی را می‌زنیم یا اینکه کشتی انگلیسی را توقیف می‌کنیم ثمره خون شهدا و قدرت جمهوری اسلامی ایران است، گفت: اگر این یادواره‌ها و یادآوری‌ها نباشد یک عده سعی می‌کنند که نام شهدا را از روی کوچه و خیابان‌ها حذف کنند.

معاون عملیات بازرسی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پای جبهه حق ایستادن هزینه دارد و باید ایستاد، خاطرنشان کرد: پیام شهدا اطاعت از رهبری است، کسانی که بر مسند هستند و به این مردم خیانت می‌کنند بدانند که جایگاهشان بالاتر از بنی صدر و منتظری نخواهد بود.مطالب مرتبط با : دشمن با کشاندن ما به پای میز مذاکره به دنبال جلوگیری از پیشرفت ایران است/ پای جبهه حق ایستادن هزینه دارد
دیدگاه شما در مورد : دشمن با کشاندن ما به پای میز مذاکره به دنبال جلوگیری از پیشرفت ایران است/ پای جبهه حق ایستادن هزینه دارد

دشمن با کشاندن ما به پای میز مذاکره به دنبال جلوگیری از پیشرفت ایران است/ پای جبهه حق ایستادن هزینه دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ